www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bassist Available Bucuresti


DeatH
 Share

Recommended Posts

Salutare!

 

Dupa cum spune si titlul, caut trupa/colaborari in Bucuresti. Cant cam de 6 ani, in mare am cantat metal, rock, precum si ceva tentative de jazz/blues. Posed instrumente, insa deocamdata nu am amplificare proprie ( problema ce urmeaza a fi rezolvata intr-un viitor apropiat ). Am si oaresce capabilitati vocale, zic eu la nivel de backing icon_smile.gif

Ma simt cel mai bine in sfera metal/rock, sunt de asemenea deschis si la alte genuri, insa cu urmatoarele mentiuni ( no offence nimanui ):

- in mare parte ma intereseaza trupe cu cantari/activitate, insa daca se ivesc oamenii potriviti ar fi ok si un proiect nou;

- exclus trupele sa zic foarte tinere, as prefera o medie de varsta de la 20 incolo;

- exclus oamenii care mai canta ocazional in timpul liber, sunt tanar si sunt dispus sa dedic cat timp trebuie muzicii icon_wink.gif

 

In alta ordine de idei, ma puteti contacta prin PM, YM death_5k sau tel. 0727677321

 

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

UP! Chiar nu mai vrea nimeni sa cante metal in Bucuresti? :)

Nu tin neaparat sa gasesc o trupa completa si/sau cu background, cat tin sa gasesc oameni seriosi si cu perspectiva care vor sa cante metal de calitate. Asa ca, vocali, chitaristi si MAI ALES tobari, cautati-ma. Poate punem de ceva calumea :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.