www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Ajutor, Se Cauta Imprumut O Pedala Compresor, Sau Ceva Efect Pt Bas Pt Cateva Ore, In Iasi.


Recommended Posts

anuntul se adreseaza celor din Iasi.

 

are frate-miu ceva cantare sambata in Iasi, (chitara bas), si are nevoie de ceva pedala compresor sau alt efect bun pentru bas, care sa imbunatateasca tonul datorat unei statii nu prea grozave, si nici basului foarte stralucit. care aveti de imprumutat vre-o pedala compressor sau overdrive pentru sambata seara, va face frate-miu vro bere...doua sau... mai multe. :)

anuntul e valabil pana maine, vineri, pe la ora doua, pentru ca atunci o sa-i trimit eu procesorul meu de chitara, ca sa aiba sigur ceva.

daca pana atunci se gaseste cineva din Iasi, i-as fi si eu f recunoscator, pt ca m-ar scuti si pe mine sa raman fara efect cateva zile, si decat sa dam bani pe la nasii de tren, mai bine ii da frate+miu pe bere :lol: .

postez nr lui de telefon 0755271082--vasile.

sau daca nu aveti credit, puteti sa+mi dati pm cu nr de telefon si va suna el sau eu.

 

va multumesc anticipat.

 

 

sper ca am postat unde trebuia, sau daca nu rog adminii sa mute anuntul.

Edited by ivan ivanovici
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.