www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Vox Tonelab Le


Guest maestro_gabyb
 Share

Recommended Posts

Guest maestro_gabyb

Salutare,

 

vand una bucata procesor chitara Vox Tonelab Le , cumparat undeva la sfarsitul 2008 , in stare foarte buna. E un procesor foarte bine construit (cel putin asa l-am nimerit eu) nu am avut niciodata prb cu el , inca il folosesc la cantari dar vreau sa-mi cumpar un procesor de rack si am nevoie de bani deci nu prea accept schimburi decat poate daca e ceva cu adevarat interesant ;-)

Un link de pe pagina oficiala : http://www.voxamps.com/pedals/tonelable/

Pretul meu este de 800 Ron. Contact prin pm sau la 0724542206. Sunt din Bucuresti.

 

PS- O sa pun si poze cu prima ocazie.

Edited by maestro_gabyb
Link to comment
Share on other sites

Guest maestro_gabyb

700 ron stare perfecta ! am uitat sa mentionez ca sunt interesat totusi la un eventual schimb, de o pedala de wah si una de expresie...

Link to comment
Share on other sites

Salut Gabi

Man, dk ai fi postat si tu acest topic cu cateva saptamani mai devreme, ai fi facut intr-adevar un om fericit. Eu tocmai mi-am achizitionat un amp, iar buzunarele nu ma mai tin; mi-ar fi trebuit un Tonelab pt cantari mai usoare si inregistrari, sa nu ma mai car cu magaoaia dupa mine. Procesorul asta se aude bine rau in studio.

L-am avut si eu 6 luni dar din motive personale a trebuit sa-l dau. Bafta la vanzare, un up pt un procesor bun la un pret si mai bun.

p.s. in cazul in care nu-l dai intr-o luna, contacteaza-ma!

Succes,

Marius

Link to comment
Share on other sites

Guest maestro_gabyb

salutare marius si merci pt up! intr-adevar si eu am fost f multumit de el mai ales prin prisma raportului pret/calitate dar cum intotdeauna se intampla cu "sculele" , mereu exista sau apare ceva mai bun (dar si cu un pret pe masura binenteles...)

 

700 ron sau schimburi cu pedala expresie si wah

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.