www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Rc-2


Recommended Posts

Efectul este nou. L-am folosit doar de citeva ori acasa pentru studiu. Are inca chitanta cu care l-am cumparat din SUA (de la Guitarcenter - ei ofera 5 ani garantie!), cartea tehnica si cutia intacta. Informatii despre el gasiti pe net, sau pe youtube. Acest model este folosit de mari chitaristi ca Bill Frisell, Scott Henderson etc.

E in stare de perfecta functionare.

Pretul este de 600 de lei negociabil in limita bunului simt. Nu accept schimburi.

Informatii puteti obtine contactindu-ma la adresa de e-mail: amuritu@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
sus.

Pentru cei care (inca) nu stiu, dracia asta este un loop-station. Are beaturi de tobe4/4 si 3/4, 11 secvente de pina la 30'. Este o scula remarcabila.

Nou costa, la noi, 700-735 lei, iar afara 170 euro + transport. Pretul meu e 600 negociabil!

 

 

am ºi eu scula asta ºi e foarte utilã. Doar cã cele 11 secvențe separate pe care se poate înregistra însumeazã 16 minute iar nu 30 (sau nu am înțeles eu ce ai vrut sã spui)

aici m-am ºi jucat puțin cu el

 

http://forums.rgc.ro/index.php?s=&show...st&p=452228

 

spor.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

am ºi eu scula asta ºi e foarte utilã. Doar cã cele 11 secvențe separate pe care se poate înregistra însumeazã 16 minute iar nu 30 (sau nu am înțeles eu ce ai vrut sã spui)

aici m-am ºi jucat puțin cu el

 

http://forums.rgc.ro/index.php?s=&show...st&p=452228

 

spor.

 

ai dreptate. e vorba de 16'. gresala mea, dar oricum scula e foarte utila si, de mentionat, foarte robusta. merci de add.toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.