www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 31 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 31  

16 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea preferata

    • iulian
      2
    • Spyked88
      6
    • Nervus
      1
    • Need_weed
      6
    • ciuci
      0
    • ebola
      1


Recommended Posts

il votez pe spyked pt feeling-ul deosebit (si nu in ultimul rand pt tonul chitarei). Nici need_weed n-a cantat rau deloc.

Link to comment
Share on other sites

Mda... cam scade interesul pentru duel, sau cel putin e cam fluctuant... :)

 

Cateva vorbe, ca de obicei (nu am mai facut-o de mult timp):

 

ciuci - Bine ca te-ai tinut in game, cat de cat, nu e rau deloc. Si pare mai bun sunetul... nu mai e "stup de albine". B) Oare ce e, parca ti-ai luat un procesor, nu?

 

ebola - Nice trip prin gama, cu usoare zvacniri, pe ici pe colo, pentatoane la greu. "Al dreaq" Sa(n)tana asta :) , greu sa inventezi ceva diferit de ce a facut el. :) Destul de fain overdrive-ul.

 

iulian - Interesanta faza de la inceput, dupa care incepe nebunia... Destul de buna si "tocanitza", dar pacat ca la unele fraze te opreai intr-o nota care era "pe afara". Poate ar fi trebuit sa mai indulcesti un pic tonul. Nice try, anyway! :o

 

need_weed - Aproape foarte bine, daca nu ar fi fost mici probleme la timing in prima parte a soloului (hey, you don't need to be shy!) ;) Game si idei bune, nice intro and outro, ce mai, o improvizatie fruntasa! Bravo!

 

nervus - Cel mai apropiat de spiritul lui "senor Carlos" ca stil, dar fara sa reproduca soloul original, improvizatie "asezata", temperand cu grija in multe locuri tentatia de a o lua la alergari, dar cu ceva nereusite la capitolu' benduri... Il iert pentru tonul oleaca prea artagos si ii dau un vot, pentru incurajare! :(

 

spyked88 - Da, dom'le, ton de blues... chiar si improvizatie de blues, dar prea cuminte pentru ce ar fi cerut negativul asta, zic eu... Stiu ca nu a gresit nici o nota acolo, nici macar bendurile cu tremolo Gilmour-esque, dar nu m-a convins de data asta. Bafta multa, Lucian! ;)

 

Bafta multa, tuturor! Si "La multi ani!" pentru cei care serbeaza vreo zi anume astazi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nervus

nervus - Cel mai apropiat de spiritul lui "senor Carlos" ca stil, dar fara sa reproduca soloul original, improvizatie "asezata", temperand cu grija in multe locuri tentatia de a o lua la alergari, dar cu ceva nereusite la capitolu' benduri... Il iert pentru tonul oleaca prea artagos si ii dau un vot, pentru incurajare! :)

 

 

Merci pentru vot. :) La ce ton te referi? La al chitarii, sau la al meu ? :)

Link to comment
Share on other sites

iulian - Interesanta faza de la inceput, dupa care incepe nebunia... Destul de buna si "tocanitza", dar pacat ca la unele fraze te opreai intr-o nota care era "pe afara". Poate ar fi trebuit sa mai indulcesti un pic tonul. Nice try, anyway!

 

am incercat si io.. t`was my first time :).... cu tonul nu prea am avut ce face.. nu`mi permit conditiile tehnice.. oricum acum am facut si io rost de amplitube... poate data viitoare il mai dreg :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.