www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Wtf ?


Guest DeathWarden
 Share

Recommended Posts

Guest DeathWarden

hmm... e tarziu, nuj dak gandesc bine, dar totusi simt ca am dreptate. CE DRACU CAUTA ASTA post-96-1144452219_thumb.jpg pe forumu asta ?????? :) retardat...

Link to comment
Share on other sites

Guest DeathWarden

da, ai dreptate, e forum de oameni care stiu ce e aia rock si metal nu deastia de genu "slipknot e true metal"... panarame de oameni ...

Link to comment
Share on other sites

offff...bai,nu vreau sa ne certam,omu' ala probabil ca a zis "rock is dead" fiind,intr-un fel,sarcastic (banuind ca stie ca acel "alternativ" de care pomenea se incadreaza in sfera rock-ului).

pe de alta parte,forumul asta nu cred ca pretinde nimanui sa stie ce e aia rock sau metal.avem aici "clasici",jazzmen,lautari sau chiar si hip-hop-eri.

una peste alta,este un forum al chitaristilor,ce intre timp s-a extins si catre alte sfere (vezi sectiunea de voce,bla bla).in nici un caz un forum al unui gen (sper!).

Link to comment
Share on other sites

Stimabile eu zic sa ii lasi si pe altii sa traiasca.

Daca te deranjeaza la culme exista o optiune numita ignore. Dai click pe numele respectivului iar in dreapta sus la profile options alegi "Ignore User". Astfel prezenta lui virtuala nu o sa te mai deranjeze.

"Rock is dead" este un cantec al lui Marlyn Manson . Iti recomand sa studiezi versurile macar de curiozitate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.