www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 97 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Cred ca se poate, dar nu asta e problema. Eu unul vreau doar sa stiu ce s-a intamplat cu sectiunea asta, atat si nimic mai mult. De ce s-a lasat sa treneze si-mai ales-de ce nu se da nici o explicatie. Nu cred ca e nevoie de wikileaks pentru asta.

Mail sau PM la admini (cei doi inca activi) incercarati?

Ca din cate am vazut cel de-al treilea n-a mai dat p-aci din 2008. Sper sa nu i se fi intamplat ceva prin Japonia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deci ce este duelul rgc.ro ?

 

De fapt ar trebui esa existe un "algoritm" automay ca si pe acidplanet si adminii sa nu se implici eabsolut de loc .

 

Si pe acidplanet se intampla nasolali cand se "implica" adminii.

 

Se creaza sectiuni .de ex ....improvizatie , demo song , compozitii , cantat pe BT pe genuri si subgenuri ( cateva _)

 

Apoi cine doreste canta ... cine asculta pune a calificative ...slab ,satisfacator , bine, foarte bine din care algoritmul calculeaza pozitia unui chitarist ..

 

Atat ..

 

Cei care vor sa cante vor canta .

 

 

"concursuri " se organizeza de sponsorii interesati care vin ei singuri daca exista un site ce are activitate / multi membrii ... ..Magazine \muzica , magazine de instrumente , etc etc ..

 

Concursurile astfel organizate trebuie sa aiba premii consistente si sau contracte , promovari etc etc deci o finalitate clara si atragatoare .

 

Asta daca cineva doreste ca rgc.ro sa aiba cebva baza si in domeniul mzical .

Link to comment
Share on other sites

Baieti, duelul deja nu mai are nici o importanta(cel putin pentru mine). Mi se rupe daca se organizeaza la 2 sapt. sau 3 sau daca se mai tine vreodata, imi este absolut egal. Eu asteptam un raspuns, oricum vad ca nu vine si asta spune multe despre ce a devenit forumul asta.

I`m out of here.

 

 

Normal ca nu are nici o importanta ptr un chitarist experimentat si cunoscut /recunoscut .

 

Duelul ar fi important ptr tinerii de de forum ca sa se mai separe un pic schimbatorii de doze si slefuitorii de pene in general TEXTIERII de cei care de fapt sunt sau vor devenii chitaristi .

 

Este un forum de chitaristi

 

( sau a fost ) .?

 

la asta vrei un raspuns oficial?

 

 

Forumul ...ORICE FORUM ...este o comunitate formata din membri "userii" ..adminii doar se ocupa de parte "tehnica" a existentei spatiului virtual si ar trebui sa mai modereze un pic sa organizeze.

 

Un "titlu /denumire" de forum nu este destul ca el sa existe .

 

Mai sunt si alte forumuri cu "titluri" ... care nu prea au membrii , acest rgc.ro sa nimerit sa aiba relativ multi useri .

 

 

Chiar daca nu au nevoie de fonduri si nu se insista cu sponsorizari si actiuni ce pot aduca ceva bani foorumului sau de pe urma forumului ..membri ar putea sa activeze caci nu mai sunt grupa mica de la gradinita carora educatoarea le organizeaza si activitatea de cum sa se joace "liber" .

 

Un forum este ca si o cafenea sau un parc unde se aduna in cazul nostru chitaristii , daca nu se mai aduna cafeneau a va fi goala , daca chitaristii nu se anduna in parc sa discute si sa cante la chitare acustice va fi liniste in parc.

"Admini" intretin respectivul spatiu au grije sa fie curatenie,ordine , si de astea ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca adminii s-au plictisit asa tare de acest forum, ma ofer sa preiau eu acest domeniu, baza de date si aplicatia IP.Board. Administrez de mai bine de 10 ani un forum mult mai mare ca asta. Va pun la dispozitie pe langa acest duel, o aplicatie gen wikipedia in care fiecare membru poate contribui la diverse articole legate de muzica (in limba romana), un software gen e-bay pentru vanzari/cumparari si galerie de poze pentru fiecare utilizator in parte.

Edited by SorinT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cu dedicatie pentru Seru, fara numar si cu gherlele de rigoare deasemenea fara numar :)

Asa , frumos .

Mai trebuie slefuit ici colo un pic, asa ptr tine .

 

Daca adminii s-au plictisit asa tare de acest forum, ma ofer sa preiau eu acest domeniu, baza de date si aplicatia IP.Board. Administrez de mai bine de 10 ani un forum mult mai mare ca asta. Va pun la dispozitie pe langa acest duel, o aplicatie gen wikipedia in care fiecare membru poate contribui la diverse articole legate de muzica (in limba romana), un software gen e-bay pentru vanzari/cumparari si galerie de poze pentru fiecare utilizator in parte.

10 ani ? Pai sa vedem si noi .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest The Speakers

Hop si eu....chiar daca nu se intampla nimica...barem sa fie acolo:). Bafta in continuare baieti si fete !

 

Hop si eu....chiar daca nu se intampla nimica...barem sa fie acolo:). Bafta in continuare baieti si fete !

 

Fiindca netul meu e atat de misto de pe stick...s-a postat aici...nu inteleg de ce. Imi cer mii de scuze! Cum pot sa-l sterg?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.