www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Haine Rock Negre.


Lovele
 Share

Recommended Posts

Stiti vreun magazin online bun din romania cu hine din astea mai la moda. Negre-rock. Nu chiar gotice si chestii din astea cam ceva gen Billie Joe vocalul de la green day sau cam asa ceva.

:)

 

Eu n'am auzit de "haine rock negre" :) ; nu demult am aflat ca ar exista si "toale de rochisti" :) poate poti fi mai explicit cu ce vrei de fapt...tricouri cu monstrii,cranii; dragoni si chestii macabre? geci de piele cu tinte? bocanci cu toc;pinteni? sau accesorii de tip "emo" (asta e o alta denumire ce am descoperit'o de curand) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu gasesc nimic negru :) Curea definetely nu gasesc si tot ce vad in magazine nu seamana deloc cu negru. In toate magazinele sunt aceeasi haine pe la noi. Blugi in toate culorile (mai putin negru), tricouri in toate marimile si culorile (mai putin negru), camasi negrii nu gasesti mai nimic in oraselu nost iar curea dintra-la e o raritate greu intalnita :) Da nu ma refeream sa arat fix ca el da mai na, blugi cum are el, camasa nu chiar, mai bine un tricou.

Link to comment
Share on other sites

Nu esti roacher adevarat fara haine negre! :)

Intreaba un popa, si-o sa e contrazica. Plus afuriseala de cuviinta si cadelnita aruncata-n ceafa de destoinicul tarcovnic.

Lovele, cocalarul meu preferat(sper ca inelegi subtilitatea), cu un maieu alb si-n bashchetzi poti fi la fel de roacher ca cel mai mare roacher. Atitudinea si "simtzamintele" conteaza si fac diferenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Nu gasesc nimic negru :lol: Curea definetely nu gasesc si tot ce vad in magazine nu seamana deloc cu negru. In toate magazinele sunt aceeasi haine pe la noi. Blugi in toate culorile (mai putin negru), tricouri in toate marimile si culorile (mai putin negru), camasi negrii nu gasesti mai nimic in oraselu nost iar curea dintra-la e o raritate greu intalnita :lol: Da nu ma refeream sa arat fix ca el da mai na, blugi cum are el, camasa nu chiar, mai bine un tricou.

 

Tricouri gasesti misto pe bestial.

 

Da un ochi si pe http://www.bestial.ro/
http://www.bestial.ro - ai aici cate haine negre de rocker vrei

 

Ah... mi-ati luat-o inainte. Grrr...! :):lol:

 

Nu esti roacher adevarat fara haine negre! :)

 

 

Eh... asa nu esti nici fara plete nu? Si plete... e chestie de parinti la mine. Si cu toate astea poreclele mele in scoala au fost roacker si metallica. Porecla de acum... mai bine nu o spun. :)

Link to comment
Share on other sites

Eh... asa nu esti nici fara plete nu? Si plete... e chestie de parinti la mine. Si cu toate astea poreclele mele in scoala au fost roacker si metallica. Porecla de acum... mai bine nu o spun. :)

Da! Am uitat de pleata nespalata! Reformulez: Nu esti roacher adevarat fara pleata si fara haine negre de roacher!

 

Lasand gluma la o parte, as vrea sa imi explice si mie cineva (asta, bineinteles, daca exista vreo explicatie) de ce toti "roacherii" se imbraca in negru? De ce au tricouri cu formatii mizerabile? De ce, oribil aratand, se plang ca ii bat cocalarii pe strada, ca toata lumea se uita urat la ei, ca toti ii marginalizeaza? De ce, duhnind a sobolani morti, se mira ca toti le zic "roacheri nespalati"? Oare e "cool" asa ceva? Sau chestia asta tine pana la o anumita varsta? Hormoni? Prostie? Am intrebat odata un specimen de genul asta de ce vrea el sa arate asa, si mi-a raspuns sec: "ca asa imi place mie!" Voua va place? Cum sa-ti placa?

 

 

Nu merge site-ul sau am eu probleme cu internetul?

Din pacate merge site-ul.

Link to comment
Share on other sites

Lasand gluma la o parte, as vrea sa imi explice si mie cineva (asta, bineinteles, daca exista vreo explicatie) de ce toti "roacherii" se imbraca in negru? De ce au tricouri cu formatii mizerabile? De ce, oribil aratand, se plang ca ii bat cocalarii pe strada, ca toata lumea se uita urat la ei, ca toti ii marginalizeaza? De ce, duhnind a sobolani morti, se mira ca toti le zic "roacheri nespalati"? Oare e "cool" asa ceva? Sau chestia asta tine pana la o anumita varsta? Hormoni? Prostie? Am intrebat odata un specimen de genul asta de ce vrea el sa arate asa, si mi-a raspuns sec: "ca asa imi place mie!" Voua va place? Cum sa-ti placa?

pai... intreaba-l pe Lovele

Link to comment
Share on other sites

Nespalat? Esti un pic cam dur Em :) Despre negru? Nu stiu poate suntem influentati de muzica pe care o ascultam. De ce fetelor le place sa poarte fustite roz? Mie nu-mi plac enumai negrul imi place si sa ma imbrac in alb. Si cam atat :)

 

Si n-ai gasit in niciun magazin din Bucuresti haine negre; threadul asta e facut la misto, nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.