www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

G3 Romanian Guitarist Tour


fer_drums
 Share

Recommended Posts

Guest Izzy Waan
...pacat ca sunt atatia tampiti pe forumul asta, pe romaneste, care vorbesc toate prostiile si care sunt mereu nemultumiti si carcotasi... asa sunt unii romani, mereu pusi pe harta si in afara subiectului...chestiile alea care stim cu totii ca ne trag in jos..

 

 

Din cate stiam eu in romania anului 2010 am dreptul sa-mi exprim o parere libera cu privire la un subiect postat public pe un forum. Ok, s-au intalnit niste tipi si au facut un jam care s-a si filmat - ce legatura are asta cu G3 ?? Faptul ca am o parere diferita de a ta ma face tampit ????..... Apropos de "chestii care ne trag in jos" asta cu - cine nu gandeste ca mine e tampit - eu zic ca e mult mai elocventa pentru o romanie care a stat prea mult timp sub dictatura...... Repet : s-au inatnit niste tipi si au cantat impreuna..... totul ok dar de ce trebuie sa copiem tot ce vedem la TV ????? Fac pariu ca ar fi iesit la fel de bine concertul si fara G3 pe afis.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Wanderer

Felicitari pentru initiativa si la mai multe. Cat despre discutia asta cu 3G... Cercetati un pic in vastul internet sensul acestor doua caractere impreuna in contextul dat. :) Fiecare cu ce-l doare. Asteptam mai multe asemenea evenimente. Si eventual de-a lungul timpului poate veniti si prin provincie. Multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

VA MULTUMIM pentru interes,respect pentru toate parerile,o sa repet din nou-NU FACEM PRODUCTIE!!! asa k putem sa ne numim si G6 sau B3 ...poate chiar o sa ramana ''Romanian guitarist tour''.Asteptam colegi,prieteni doritori sa participe la un astfel de eveniment.Se vor organiza editii anuale.Sanatate si sa ne revedem cu bine-FERNANDO :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.