www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 95 - Votare Si Comentarii


cearny
 Share

Duelul 95 - Votare si comentarii  

44 members have voted

  1. 1. Duelul 95 - Votare si comentarii

    • manbearpig
      1
    • Seru
      4
    • cipry
      0
    • Cristi_mihalcea
      3
    • powerballad
      0
    • AddRien
      3
    • CristiFlippeR
      3
    • DoomShadow
      0
    • SolDiez
      0
    • Stratfan
      0
    • broknstrngz
      5
    • lukeblue
      17
    • JoN
      1
    • acidburnwolf
      2
    • thegirlthatrocks
      5


Recommended Posts

Votat @vladalex :)

 

Mi-a placut mult.

 

Mai enumar si pe Seru, acidburnwolf, SolDiez, Stratfan, thegirlthatrocks.

 

Ei in mod special mi-au placut, am crezut ca acidburnwolf va castiga, dar mi-a placut mai mult vladalex.

Respectele mele pentru toti cei care s-au inscris in duel :)

Link to comment
Share on other sites

vladalex a fost scos din poll

 

Amendament 4: Se accepta spre postare orice interpretare la orice instrument (clapa, bas, vioara, voce, etc. Se vor adauga in chestionarul de vot doar piesele ce au fost interpretate cu CHITARA, BAS sau VIOARA.

 

Piesa poate fi totusi ascultata si apreciata prin mesaje la fel ca totate celelalte.

Link to comment
Share on other sites

Mai intai de toate, ma bucur ca n-am prins Pastele cu backingul asta.

 

Mi-au placut mai multi, manbearpig mi-a adus aminte de barbosul de la ZZ TOP, Cristi Mihalcea de Joe Perry, Seru are idei bune ca de obicei. Broknstrngz, mai mult curaj tati, te face Gibsonul pe tine? Lukeblue super ideile, chiar daca putin out of tune...

 

Jon, prea aglomerat la urma, ai facut insa o linie melodica, ceea ce e de apreciat. Acidbrunwoolf, slow down! Now, thegirlthatrocks - interesanta abordarea, pacat ca ai tras solo-ul doar pt. starnirea publicului rgc-ist. Se vad clar talentul si exercitiul, insa si o doza de ironie sau poate doar o sticla de vin? Cineva s-a distrat grozav pozand intr-o Orianti mioritica, nota 10 - pentru improvizatie. Votul meu insa merge la vladalex pentru incurajare si pentru sunet per ansamblu, si incadrarea in backing.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc mult pentru voturi domnilor si imi pare rau si-mi cer scuze pentru faptul ca nu pot concura cu adevarat la aceasta competitie.

Am inteles destul de bine regulile si n-am facut-o decat de "amorul artei";sunt decat un iubitor al muzicii ca si voi de altfel

Toate respectele mele si toate cele bune! :)

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Votat @vladalex :)

 

Mi-a placut mult.

 

Mai enumar si pe Seru, acidburnwolf, SolDiez, Stratfan, thegirlthatrocks.

 

Ei in mod special mi-au placut, am crezut ca acidburnwolf va castiga, dar mi-a placut mai mult vladalex.

Respectele mele pentru toti cei care s-au inscris in duel :)

 

Pana la urma l-am votat pe @acidburnwolf deoarece @vladalex a fost scos din duel din cauza nerespectari regluilor.

Oricum, cel mai tare a fost @vladalex :)

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

Felicitari in ordinea asta: Seru, Lukeblue, Cristi Mihalcea, Addrien, dar si celor care s-au incumentat sa participe.

La Seru mi-s-a parut cel mai interesant. A facut shredd, dar nu a incarcat negativul chiar asa mult ca mine.

De la Lukeblue ma asteptam la mai mult, dar nu pot sa spun ca nu mi-a placut improvizatia.

La Cristi Mihalcea mi-a placut tonul si abordarea mai de blues-jazz.

Tot interesante mi-s-a parut partea ritmica gasita de broknstrngz.

VOTAT SERU !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest thegirlthatrocks

Multumesc pentru vot, votul meu merge la cristi_mihalcea, mi s-a parut cea mai potrivita pentru suport.

Mi-a placut si lukeblue, pe el il votam dak nu-i falsa chitara, e destul de deranjant, insa mi-a placut ca e cu feel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Mihai90

Votat Thegirlthatrocks. Tema aleasa de lukeblue mi-a placut ceva mai mult si poate ca l-as fi votat pe el... dar in unele portiuni te cam zgarie pe ureche cand falseaza chitara.

Luke, ai probleme cu chitara sau era doar dezacordata (iar lenea de moment a fost prea mare ca sa o mai acordezi :) ) ? :)

Edited by Mihai90
Link to comment
Share on other sites

Guest Wanderer

Am votat Seru pentru ca de cand urmaresc duelurile acestea, a evoluat considerabil si intr-un fel care chiar imi place. :) Felicitari tuturor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.