www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Blues Din Prima


Mosh Craciun
 Share

Recommended Posts

Frumos, imi place si tonul, ce scule ai folosit?

 

ms.o chitara ibanez s470 made in japan, preampu e un digitech 2120 bagat intr-un power amp mesa booogie simul class 2:90 si un cabinet trace elliot 4x12.un cabinet f misto vechi facut prin anii 80. in rest.. un mic samson bagat direct in placa de sunet. http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=3...mp;#entry402823

 

draga @Mosh Craciune, de mult timp n-am mai fost fermecat de catre cineva de pe forum. crede-ma ca a fost o reala incantare sa te ascult executand aceasta scurta bucata. :)

 

draga StratMan..ce-ti doreste sufletelu tau anu asta de craciun? :)

Link to comment
Share on other sites

am luat negativu de la domnu Squier si am tras si eu ceva peste.astept critici ca laude nu merit :)

 

Super ,exceptional foarte frumos .

 

Sngura "critica"...nu este blues ,este o piesa /tema instrumentala lenta foarte frumoasa .

 

Mi-a placut mult , ton ,timing frazare tema ...all in all

 

Esti meserias (in sensul de artist)

 

Jos Palaria .

Link to comment
Share on other sites

draga StratMan..ce-ti doreste sufletelu tau anu asta de craciun? :)

 

Sincer :) , sa te mai aud (si chiar sa te vad) cantand in acest fel. Mi-ai creat o mare bucurie, pt. ca ai ales acea parte atat de sensibila si de expresiva dintr-un mod de a canta, care pe mine ma fascineaza. :) Mult succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Desi deja te-au laudat prea multi, unii f. critici de obicei pe acest forum - vezi karpi - nu ma pot abtine sa nu te laud si eu! Mi-a placut ca un tot, in sensul ca mi-a creat o liniste si o bucurie interioara, ceea ce cred eu ca trebuie sa conteze in muzica indiferent daca o canti la chitara sau ...tambal. Singurul repros e ca puteai sa o postezi de Craciun, sa (mai) vina cu inca ceva Mosul. Dar poate erai pe la copii cu jucarii!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.