www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Dgitech Rp80


yamazaki
 Share

Recommended Posts

Guest MieZu

man... I am your saviour!!!

ti-am dat shi pe privat, dar iti zic aici!

Digitech RP200A, aproape nou, fara nici o urma de zgarietura, in cutia originala, cu tot tot tot :)

il am de 1 an shi l-am tzinut in cutie... :) nu prea cant asha mult ca-s la poli si tre sa invatz :))

e luat din Germania, asha ca nu a trecut pe la proguitar.

nah... dc il vrei 450ron si e al tau... il trimit cu cargus, cu ramburs, cu ce vrei tu! dc ai drum prin cluj, poti sa-l iei tu, direct de la mine!

nah, deci! astept sa ma cautzi la:

tel: 0746.038.548/0726.800.106

sau

Y: mihai_sarlea_relativ@yahoo.com

Imi plac oamenii care iubesc Digitech! :( eu il dau ca urmeaza sa iau un GNX3000/GNX4 B)

Numai bine, and keep on ROCKIN'!!

MieZu

Link to comment
Share on other sites

Guest MieZu

multumesc celor care tin sa-mi atraga atentia :)

am dat reply-ul in cunoshtintza de cauza :)

hai noroc! nu m-am suparat! :)

Keep on ROCKIN'!!!

MieZu

Link to comment
Share on other sites

deley? o sa caut acu, dar n-am auzit de asemenea efect. daca e vorba de delay, procesoru pe care-l vinzi e f bun pt asta. poti seta delayuri la viteze, feedbackuri si mixuri diferite, sa le ai ca preseturi. cu un delay analog nu vei reusi asta. nu vei nimeri, live viteza care o doresti. basistu meu lucreaza cu un digitech 2seconds analog delay, pedala http://www.davewhitemusic.com/digi2.jpg ... asa ceva ai vrea? procesoru tau merita banii... cu toate astea as mai negocia. :)

Edited by oio
Link to comment
Share on other sites

scuze am scris eu repede si nici nu am observat. de delay e vorba...

stiu ca e bun pt delay rp80u dar eu am nev de o pedala de delay pentru amp, am un distors f bun pe amp si nu vreau sa trec o rp80u prin el , ca am incercat odata si a stricat sunetu... oricum nu vreau pedala aia digitech care zici, dar daca ai si alte pedale de delay zi.. daca nu til las la 270 RON

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.