www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vreun Technician De Chitara Prin Cluj?


Lovele
 Share

Recommended Posts

Care poate sa imi seteze si mie chitara la perfectiune :) Am setat-o eu am umblat un pic la truss rod, la actiune dar totusi nu e setat perfect. Dupa sarbatori desigur. Nu am mai fost in magazine de muzica prin cluj si nu stiu unde este. Am fost numai la pink sau nu stiu cum se mai numeste patronu magazinului habar n-are de muzica. La Mc musical poate? Tarife? :) Mersi de rasunsuri ^^

Link to comment
Share on other sites

Stiu eu una,se numeste domul Google

 

-multe articole si video,unde este explicat (mura in gura) clar cum trebe. nu este complicat.

 

iti recomand sa studiezi,si sa ajugi tu sa faci perfect. :)

 

cateva scule,putin rabdare si gata,si nici nu te costa banii :)

 

LoL mersi. Am sa ma straduiesc mai mult :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Dan Pantea

Rabdare multa si nervi de otel, sa tot incerci si sa experimentezi. Chiar n-are rost sa dai bani pentru chestia asta si pana la urma tot trebuie s-o inveti!

Cauta articole pe net cum ti-au sugerat si respecta eventual valorile dimensiunilor ce le gasesti acolo.

Link to comment
Share on other sites

Rabdare multa si nervi de otel, sa tot incerci si sa experimentezi. Chiar n-are rost sa dai bani pentru chestia asta si pana la urma tot trebuie s-o inveti!

Cauta articole pe net cum ti-au sugerat si respecta eventual valorile dimensiunilor ce le gasesti acolo.

 

Asa este cum ziceti domnul,coleg,tovaras :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.