www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schecter Sau Ibanez


Guest P. Eugen
 Share

Recommended Posts

nu conteaza ce am alege noi, gusturil edifera, 10 oameni minin 5 pareri diferite. Conteaza ce-tzi place tzie si ce vrei sa cantzi, sfatul meu este sa mergi la un magazin si sa le incerci pe ambele si care o sa-tzi placa tzie cel mai mult aia sa o iei,le incerci pe rand pe fiecare pe acelashi amplif, dupa care le incerci si pe alte amp=uri. Chitarile sunt cam din aceashi categorie de calitate, de aia e simpla chestie de gust si de noroc, daca au din fiecare model mai multe exemplare in magazin, incearca-le pe toate si vezi care-tzi place cel mai mult , potzi sa rogi un coleg de forum sau o cunoshtinta cu mai multa experienta sa vina cu tine sa te ajute, nu cred ca nu se va gasi cineva care sa poata si sa nu vrea sa te ajute. NUmai bine si un AN NOU cat mai fericit.

Link to comment
Share on other sites

nu conteaza ce am alege noi, gusturile difera, 10 oameni minin 5 pareri diferite. Conteaza ce-tzi place tzie si ce vrei sa cantzi, sfatul meu este sa mergi la un magazin si sa le incerci pe ambele si care o sa-tzi placa tzie cel mai mult aia sa o iei,le incerci pe rand pe fiecare pe acelashi amplif, dupa care le incerci si pe alte ampuri. NUmai bine si un AN NOU cat mai fericit.

 

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.