www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cine Vrea Ajutor


Guest catalindinuion
 Share

Recommended Posts

Guest catalindinuion

Hello,

 

Incepatorii din Brasov care vor sa-si imbunatateasca skill-urile si cunostintele de chitara pot exersa impreuna cu mine, pe moca bineinteles.

Am nevoie de cativa camarazi (sau camarade, daca se poate :) ) ca tot ma plictisesc stand cuc si cantand la chitara.

In plus fiecare dintre noi va invata ceva nou.

 

Astept voluntari

Link to comment
Share on other sites

Guest inginer_pisica

Ha, ha. This is too good to be true.

Eu am nevoie de ajutor. Ciudat ca am dat de topicul asta. Si l-ai pus fix pe 2 dec, cand imi ajungea mie chitara prin posta si ma prindea seful cu ea la birou... M-am mutat recent in oras si mi-am lasat toti prietenii care m-ar fi putut ajuta in Iasi. Si am un pariu cu seful meu pentru Craciun... Ideea e ca mi-ar prinde grozav de bine un impuls sa o scot la capat.

Doar ca din pacate nu stiu ce ati putea voi invata de la mine...

Cum vine weekendul, poate ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Hello,

 

Incepatorii din Brasov care vor sa-si imbunatateasca skill-urile si cunostintele de chitara pot exersa impreuna cu mine, pe moca bineinteles.

Am nevoie de cativa camarazi (sau camarade, daca se poate :) ) ca tot ma plictisesc stand cuc si cantand la chitara.

In plus fiecare dintre noi va invata ceva nou.

 

Astept voluntari

 

Foarte frumos :) ! Tu nu te plictisesti, iar respectivul exerseaza si mai invata ceva nou!

O idee buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest catalindinuion
Ha, ha. This is too good to be true.

Eu am nevoie de ajutor. Ciudat ca am dat de topicul asta. Si l-ai pus fix pe 2 dec, cand imi ajungea mie chitara prin posta si ma prindea seful cu ea la birou... M-am mutat recent in oras si mi-am lasat toti prietenii care m-ar fi putut ajuta in Iasi. Si am un pariu cu seful meu pentru Craciun... Ideea e ca mi-ar prinde grozav de bine un impuls sa o scot la capat.

Doar ca din pacate nu stiu ce ati putea voi invata de la mine...

Cum vine weekendul, poate ne auzim.

 

Diana, ti-am trimis PM

 

Foarte frumos :) ! Tu nu te plictisesti, iar respectivul exerseaza si mai invata ceva nou!

O idee buna!

 

Thanks! Oricum, cand ma gandesc prin ce am trecut eu cand m-am apucat sa cant. Basici, nervi, rabdare etc. Poate ceilalti nu o sa mai treaca prin toate astea. Desi, basicile vin la pachet pentru ca nu scapi de ele :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Pacalici

Salut

 

Daca mai e valabila oferta as vrea si eu sa ma alatur :)):D

 

Dar ca si echipament am doar o acustica..deocamdata :>....

 

oricum..daca se poate as fi recunoscator..daca nu asta e :))..ma mai chinui cu tutoriale :))

Edited by Pacalici
Link to comment
Share on other sites

frumoasa initiativa. bravo catalindinuion!

ar fi frumos daca s-ar gasi si prin Iasi un om doritor sa ia niste incepatori sa faca un basic training cu ei, si nu numai. si eu tot cu tutoriale ma chinui, dar parca bat pasul pe loc.

Edited by valvE
Link to comment
Share on other sites

camarazi sau camarade? haha asta m-a dat gata, suna atat de legionar sau nazist ... haha :) .. oi oi sieg heil ! :)

Hello,

 

Incepatorii din Brasov care vor sa-si imbunatateasca skill-urile si cunostintele de chitara pot exersa impreuna cu mine, pe moca bineinteles.

Am nevoie de cativa camarazi (sau camarade, daca se poate :) ) ca tot ma plictisesc stand cuc si cantand la chitara.

In plus fiecare dintre noi va invata ceva nou.

 

Astept voluntari

Link to comment
Share on other sites

Guest pufdepapadie

Buna. Si eu sunt nou mutata in Brasov (din Suceava) si de vreo doua luni am inceput niste cursuri tot pe moca cu cineva...care l'a sfarsitul lui ianuarie pleaca din oras definitiv cred-deci nu o sa mai fac cu acea persoana. Am chitara acustica de 1 luna :) . aa si app ... mai am si o colega (mergeam impreuna la cursuri :) ) Daca ne organizam cumva noi am putea veni - cred :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Anuntul e valabil doar pentru cei din brasov?Adica daca exista vreun incepator care ar avea niste intrebari de pus sau cateva sfaturi cum se procedeaza?:)Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.