www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Castiga Un Fender Stratocaster Usa Custom Built For Romania!


cearny
 Share

Recommended Posts

Da, este ok, vom folosi si numerele castigatoare de la extragerea de pe 21.11.2009 de la Lotto 6/49 si Ontario 49 din Canada - http://www.olg.ca/lotteries/games/howtoplay.do?game=lotto649 si http://www.olg.ca/lotteries/games/howtopla...?game=ontario49 respectiv.

 

Ordinea este UK National Lottery, Lotto 6/49, Ontario 49.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ammm rgc got a little LOW...e 22 nene ....sa fie oare oleak de neseriozitate?

 

E duminica, e si zi de vot, o luam mai usor :)

 

Oricum, am un rezultat "preliminar", daca i se poate spune asa. Astept si o verificare din partea lui Cosu (care e plecat la vot, din cate stiu) si o confirmare ulterioara din partea ProGuitar ca totul e in regula. Maine dupa-masa ar trebui sa avem un comunicat oficial.

 

Inainte sa intrebe cineva, formularea intr-un post anterior a fost "numerele castigatoare la loterie" [etc]. Adica numerele de bonus nu se folosesc pentru entropie. Ca sa nu existe confuzii.

 

As vrea sa stiu daca e cineva priceput la algoritmica si PHP si care e dispus sa verifice scriptul nostru pentru extragere, pentru o validare "din exterior". Daca sunteti eligibili si interesati, dati-mi un mesaj personal.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan(tl)91

sper ca fericitul castigator al chitari chiar sa aibe nevoie de ea si sa se foloseasca cu drag de ea si nu sa ne trezim peste 2-3 zile ca da anunt ca o vinde... totusi si eu am participat ca am ft mare nevoie de o chitara electrica si cie stie de unde sare norocul;)

Link to comment
Share on other sites

Si care ar fi rezultatul preliminar? :). Da si tu macar primele 2 cifre din numar daca are 4 :)).

 

Ai putinticã rãbdare! Lasã oamenii sã spere si sã viseze încã o zi.

De mâine ne întoarcem la programul obisnuit (si la vechile noastre instrumente). :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan(tl)91
Ai putinticã rãbdare! Lasã oamenii sã spere si sã viseze încã o zi.

De mâine ne întoarcem la programul obisnuit (si la vechile noastre instrumente). :)

 

adica vrei sa zici ca uni din noi ne intoarcem la instrumentele pe care nu le avem sau la parinti sa ii rugam sa ne dea bani pt ceva mai bun :)))

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca ma intorc la acustica cu speranta ca undeva candva o sa fie si o chitara electrica :). Chiar simt ca sunt limitat de acustica cu toate ca nu excelez. Orice s-ar intampla, :) RGC & GuitarShop & ProGuitar & Fender (era sa uit) si bafta tuturor :).

Edited by YceBoy
Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan(tl)91

yceboy stai linistit ca la tine situatia e mai buna decat a mea, ca eu trebuie sa ma intorc la o chitara clasica, care saracuta e forjata la maxim ca acuma am si o trupa si incercam sa repetam mult:) si mi-ar trebui ft mult una electrica, dar ce sa ii faci nu o sa am eu norocul ala sa fiu castigatorul chitari, deobicei nu castig nici odata nici macar 10 bani :)

Link to comment
Share on other sites

Va rog inchideti topicul ca la "avertismente, banuri..." nu de-alta... dar e foarte greu sa gasesti postul important al unui admin printre sutele de posturi ale oamenilor frustrati care ba cersesc chitara, ba isi exprima frustrarea fata de cei care au mai multe chitare, ba isi arata dimensiunile sculei si maretiei lui printre acestia...

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

Ma dar acuma sincer ce coada e la chitara asta :) ) ... si astia care se plang ca nu au si ca ar merita sa castige chitara etc , ma ducetiva ma la munca fara caterina , credeti ca lu cosu sau altora de pe site o sa li se faca mila de voi si o sa va doneze chitara ....

 

+1

mare dreptate ai...

ar fi ironic un UP la topicu asta,asa-i?:))

Link to comment
Share on other sites

Guest Big Tree
:D) Cine se ofera sa ghiceasca castigatorul !? :D) Dau un set de elixir 10-46 prin poasta daca ghiciti .... :D:) :) :) Edited by Big Tree
Link to comment
Share on other sites

Guest horia_dog
:D ) Cine se ofera sa ghiceasca castigatorul !? :D ) Dau un set de elixir 10-46 prin poasta daca ghiciti .... ;):):):)

 

Daca dadeai un set SuperSlinky mai intelegeam sa imi incerc talentul de ghicitor :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Big Tree
Daca e un elixir si daca e gratis cum sa nu-mi incerc talentul de ghicitor. Nimic ce e gratis nu se refuza.

 

Io zic, SLOW MIGRATION bla bla pt ca are nume complicat si scris cu majuscule si am vorbit cu compu meu si o zis ca ala arata mai bine. :D:D

 

Daca iese SLOW MIGRATION imi trimiti setu ala de elixire sa nu uiti.

 

Setu de elixir e ca premiu de consolidare pentru cei ce nu castiga un fabulos fender cu ``` cu care nu o sa faca nimica , doar o sa apara un post peste o ora : " Vand fender costume bla bla castigat , nou nout , neatins , neprafuit de praf romanesc , cu de toate , cutie de carton , plastic de protectie invelit sa nu se zgarie , nici macar nu am desfacut-o ca nu stiu sa cant la chitara "

:):):):D

Link to comment
Share on other sites

yceboy stai linistit ca la tine situatia e mai buna decat a mea, ca eu trebuie sa ma intorc la o chitara clasica, care saracuta e forjata la maxim ca acuma am si o trupa si incercam sa repetam mult:) si mi-ar trebui ft mult una electrica, dar ce sa ii faci nu o sa am eu norocul ala sa fiu castigatorul chitari, deobicei nu castig nici odata nici macar 10 bani :)

 

daca castig,iti donez tie peavey-ul meu

:))

Link to comment
Share on other sites

Atentie urmatorul mesaj este un PAMFLET.

 

 

 

Oricat de greu ti-ar fi sau ti-ar fi fost e patetic sa te plangi.

 

Faci cat poti si daca nu poti atunci renunti la pasiune. Nu toti care vor sa cante la chitara sunt si talentati. Lumea nu are nevoie de toti cei care vor sa tina in mana o chitara doar ca sa fie la numar. Si dintre cei talentatii si cu bani putini reusesc.

 

Asa ca va rog, daca vreti sa agatati fetele sau sa impresionati pe cineva sunt si alte metode. Si pentru munca pe santier esti platit binisor puteai sa-ti iei o electrica. Unele minciuni sunt chiar penale. Daca ti-ai rupt un deget a fost doar vina ca nu ai fost atent. Cu siguranta ai maini de domnisoara cu unghii lungi si frumoase. Altfel nu-mi explic cum ti-ai rupt un deget.

 

Io in locul tau as incerca-o pe aia cu: "Da ca tz-a da Dumnezo."

Daca o faci zilnic undeva pe un pod sau un loc populat poti strange bani de o electrica. Oricum nu e bine pt un incepator sa aiba parte de o electrica prea buna de la inceput. :)

 

Deci sunt de acord cu tine! Ce-i cu toata tziganeala asta la chitara? Nu inteleg domnilor!! Deci asta e exact ca si la loterie, ai si tu aceeasi sansa ca si ceilalti, nu trebuie sa vii aici si sa te plangi ca n-ai si chestii dinastea...de exemplu la loterie...nu mergi la vanzatoare ca "tanti intelegi dumneata ca n-am bani si vreau sa castig ca n-am ce manca, traiesc pe coji si firmituri de pita uscata", daca vrei sa cereti ajutor si mila, atunci rugati-va la Dumnezeu...nu are niciun rost sa va tziganitzi aici pe forum.

 

Va rog inchideti topicul ca la "avertismente, banuri..." nu de-alta... dar e foarte greu sa gasesti postul important al unui admin printre sutele de posturi ale oamenilor frustrati care ba cersesc chitara, ba isi exprima frustrarea fata de cei care au mai multe chitare, ba isi arata dimensiunile sculei si maretiei lui printre acestia...

 

+1 :)

Edited by balu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.