www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Castiga Un Fender Stratocaster Usa Custom Built For Romania!


cearny
 Share

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bre.. n-ati citit ce-o zis omu' ? Inscrierea se face pe baza datelor personale.. intrarile "duplicat" nu-s valabile..

da man daca e dupa date personale ... poti sa-ti inscrii rude... prieteni etc... :-??, si scrii orice model vrei ca daca e sa castigi tot unu din magazin iti da.. (dupa cate am inteles)

Link to comment
Share on other sites

da man daca e dupa date personale ... poti sa-ti inscrii rude... prieteni etc... :-??, si scrii orice model vrei ca daca e sa castigi tot unu din magazin iti da.. (dupa cate am inteles)

Asa ma gandeam si eu, de-aia ziceam sa fie validate doar intrarile dupa data lansarii concursului... e un pic aiurea asa, o sa creasca (sau a crescut) numarul "utilizatorilor" doar pentru tombola asta, printre care sunt sigur ca sunt si multiple entry-uri..cum ziceati si voi sa va inscrieti prietenele/bunicile ... sunt chitariste ? :) Oricum aproape aceeasi sansa de castig avem,dar e aiurea ...

Link to comment
Share on other sites

Sa vedem care vor fi "fericitii 20" :). Si mie mi-ar prinde bine ca m-am saturat de atata cantat la acustica :). Nu ca ar fi naspa dar vreau sa incerc ceva nou.. De 3 ani cant la acustica si nu reusesc sa-mi iau electrica. Inca odata, bafta tuturor si multumim RGC. :)

 

Edit: Intrebare mica.. Cati castigatori vor fi? Eu am presupus ca vor fi 20 pentru ca in primul post scrie de 20 de chitari :D. Sunt 20 sau numai 1 singur castigator?

Edited by YceBoy
Link to comment
Share on other sites

Sa vedem care vor fi "fericitii 20" :) . Si mie mi-ar prinde bine ca m-am saturat de atata cantat la acustica :) . Nu ca ar fi naspa dar vreau sa incerc ceva nou.. De 3 ani cant la acustica si nu reusesc sa-mi iau electrica. Inca odata, bafta tuturor si multumim RGC. :)

 

Edit: Intrebare mica.. Cati castigatori vor fi? Eu am presupus ca vor fi 20 pentru ca in primul post scrie de 20 de chitari :D . Sunt 20 sau numai 1 singur castigator?

 

1 castigator.. restul vor fi vadute celor interesati.

 

EDIT: sorry.. late again

Edited by Intrusul
Link to comment
Share on other sites

Pana la 15 noiembrie se poate vota.

rezultatele sunt sortate si se decide specificatia pentru toate cele 20 de chitare.

 

Unul dintre cei care au votat va primi prin tragere la sorti (tombola) una din cele 20 de chitare.

 

 

Prin urmare sunt doua lucruri oarecum separate:

 

Consultarea publicului -> specificatie pentru o chitara -> 20 de chitare produse conform deciziei

 

Tombola -> 1 castigator al uneia dintre cele 20 de chitare

Link to comment
Share on other sites

Pana la 15 noiembrie se poate vota.

rezultatele sunt sortate si se decide specificatia pentru toate cele 20 de chitare.

 

Unul dintre cei care au votat va primi prin tragere la sorti (tombola) una din cele 20 de chitare.

 

 

Prin urmare sunt doua lucruri oarecum separate:

 

Consultarea publicului -> specificatie pentru o chitara -> 20 de chitare produse conform deciziei

 

Tombola -> 1 castigator al uneia dintre cele 20 de chitare

 

acum am inteles. ms mult :) si rezultatele cand vin ? maine sau luni ? sau se intampla ca si in cazul interviului cu vai ?(nu vreau sa fiu rautacios sunt doar curios)

Link to comment
Share on other sites

Vrei neaparat sa te asiguri ca nu esti tu? Sau vrei sa vezi daca buna va avea bani de medicamente?

 

Nu inteleg graba asta da nah fiecare cu durerea lui. Imi pare rau pt tine daca-ti faci atatea sperante. Dezamagirea va fi cu atat mai mare.

 

Sper sa castige un disperat ca tine.

 

Tocmai de aia am refuzat cand fratii mei s-au oferit voluntar sa se inscrie.

 

chiar nu era necesar sa te iei de om:(

 

eu zic ca abia diseara(adica la noapte) se afla castigatorul insa ne va fi transmis mesajul noua putin mai tarziu:)(o zi...doua)

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza cand se anunta castigatorul azi,maine.Oricum castigatorul va numara lunile,zilele,orele si minutele pana ii va veni chitara acasa(presupun ca vine acasa din moment ce am dat datele alea)...Am dreptate? :)

Link to comment
Share on other sites

Vrei neaparat sa te asiguri ca nu esti tu? Sau vrei sa vezi daca buna va avea bani de medicamente?

 

Nu inteleg graba asta da nah fiecare cu durerea lui. Imi pare rau pt tine daca-ti faci atatea sperante. Dezamagirea va fi cu atat mai mare.

 

Sper sa castige un disperat ca tine.

 

Tocmai de aia am refuzat cand fratii mei s-au oferit voluntar sa se inscrie.

 

 

relax...intreba omu' (RevealaDe) cand aflam castigatorul...am incercat sa ii raspund....citeste ce mai zic si cei de dinainte...nu arunca cu noroi in oameni fara motiv...si inca ceva postarile mele in acest topic sunt:

1)am prezentat modelul ales de mine

2)am raspuns unui coleg cu privire la numarul de taste

3)in unul mi-am manifestat intradevar dorinta iar in al patrulea iam raspuns userului RevealaDe,acum am observat ca am scris desi in loc de deci,dar nici daca as fi scris intentionat "desi" nu vad problema altora in asta...

 

 

:)

Edited by radu_guitar96
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.