www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Castiga Un Fender Stratocaster Usa Custom Built For Romania!


cearny
 Share

Recommended Posts

Fender USA si ProGuitar/GuitarShop iti ofera posibilitatea sa contribui la construirea unei serii limitate de numai 20 de chitare, custom built la fabrica CORONA-CALIFORNIA in exclusivitate pentru chitaristii romani.

 

Plecand de la o chitara model Highway 1 Stratocaster, poti alege tipul si configuratia dozelor, varianta de fingerboard, culoarea/finisajul body-ului, pickguard-ul si tipul de hardware.

 

Raspunzand la chestionar, vei participa la o tombola organizata de RGC si ProGuitar/GuitarShop avand ca premiu una dintre aceste chitare! Toti membrii RGC.ro pot vota pana pe 15 noiembrie 2009, accesand pagina http://forums.rgc.ro/customstrat/.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Marius Eisenstein

O mica intrebare am:

Eligibilitate

 

Au dreptul sa participe la tombola toate persoanele de cetatenie romana si membre a RGC.ro

Prin asta spuneti ca si minorii pot participa, nu?

 

^FiveseveN: regulamentul este prezentat la chestionar.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

Dar nu prea inteleg. Daca esti inscris nu poti vota sau ce? Ca eu cand dau click pe link-ul ala imi spune "Datele noastre arata ca esti deja inscris..."

 

Si e tombola sau vot ca nu ma prind...

 

in fine... eu m-am gandit la ceva in genu, doar ca finish-ul e arctic white si la doze m-am gandit sa fie tot albe (HB Forever!)

la inceput ma gandisem cu finish negru si pickguard alb (classic, dar mie imi place), dar m-am gandit ca ar exista si alte combinatii interesante...

*mentionez ca nu m-am uitat la poze inainte sa trimit varianta mea... pentru ca stiu foarte bine ce vreau :)

515116.jpg

 

O mica intrebare am:

 

Prin asta spuneti ca si minorii pot participa, nu?

 

^FiveseveN: regulamentul este prezentat la chestionar.

 

acela e un regulament pe scurt, chiar scrie "Regulament pe scurt"

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

@AlinMetallica: Din ce vad, ai votat deja, la ora 9.

 

Da, este tombola, nu concurs :)

 

In principiu, oricine are CNP poate participa, deci si minorii. Voi transmite intrebarea mai departe, pentru a ma asigura, dar nu vad cum statutul de minor ar putea fi o problema.

 

Regulamentul pe scurt este, din cate stiu, si cel "pe lung". Uneori totul chiar este atat de simplu! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
@AlinMetallica: Din ce vad, ai votat deja, la ora 9.

 

Da, este tombola, nu concurs :)

 

In principiu, oricine are CNP poate participa, deci si minorii. Voi transmite intrebarea mai departe, pentru a ma asigura, dar nu vad cum statutul de minor ar putea fi o problema.

 

Regulamentul pe scurt este, din cate stiu, si cel "pe lung". Uneori totul chiar este atat de simplu! :)

 

CE AM VOTAT?

La 9 am completat chestionar-ul, dar ce am votat? Varianta mea? Pe mine? Nu prea inteleg exprimarea...

Oricum multumesc si eu pentru aceasta oportunitate!

Link to comment
Share on other sites

Termenul de inscriere este 15 NOIEMBRIE 2009 asa cum e specificat in email, in primul mesaj al acestui topic si in pagina de inscriere

Nu am ales sa inregistram si CNP-ul din cauza unor probleme legale legate de procesarea datelor personale.

 

Majoritatea va decide specificatiile iar castigatorul va primi una din cele 20 de chitare cu respectivele specificatii. Tombola decide doar castigatorul si nu si specificatiile.

Completarea chestionarului asigura inscrierea automata la tombola.

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu zice nimeni cã premiul va avea specificațiile din formularul câºtigãtorului...

 

Salut, e corect ce spui :) , dar nici nu se dau alte detalii.

Totusi urmand un soi de fir logic, cam asa ar trebui sa se intample, adica specificatiile chitarei sa fie alese dupa formularul castigatorului.

Poate stie cineva mai multe. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.