www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ploiesti Cautam Oameni


Posho
 Share

Recommended Posts

Guest Gratisyahu

salut. As fi tentat de-o trebaa d-asta. Daca nu ma insel, te stiu, si de asemenea ar trebui sa ma adresez cu dumneavoastra... Acum o perioada de timp ati cantat cu mihai(pascu) la o sala de repetitii langa sinagoga? Daca da, in cazul acesta sunt interesat de o cantare, doua, trei, cincizeci. Daca e de ceva, si aveti timp, poate ne intalnim sa discutam.

Link to comment
Share on other sites

salut. As fi tentat de-o trebaa d-asta. Daca nu ma insel, te stiu, si de asemenea ar trebui sa ma adresez cu dumneavoastra... Acum o perioada de timp ati cantat cu mihai(pascu) la o sala de repetitii langa sinagoga? Daca da, in cazul acesta sunt interesat de o cantare, doua, trei, cincizeci. Daca e de ceva, si aveti timp, poate ne intalnim sa discutam.

 

Da, iti aduci aminte bine. Ai acolo un numar de telefon. Foloseste-l.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da, iti aduci aminte bine. Ai acolo un numar de telefon. Foloseste-l.

 

Ca sa nu pierdem vremea: avem 40 respectiv 46 de ani si sintem amatori. Fiecare avem o experienta de peste 15 ani. Acum studiem o lucrare a lui Neal Morse (ex Spock's Beard)- Sola Scriptura. Nu am pretentia sa-mi vina unul si s-o faca imediat, dar trebuie sa cunoasca macar lucrurile de baza.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

UP... Avem nevoie urgenta de basar si clapar, dar e loc si pt. o a doua chitara si voce. In principiu e vb. de prog-rock (de preferat), dar suntem deschisi si la alte stiluri (hardrock, jazz-rock, blues, pop-rock), exclus metale grele. In afara de nr. de tel. de mai sus puteti suna si la 0727.757117.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.