www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Satriani & Martone


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest Corraxe
Aia mare si rosie? naah

 

 

 

Rock and Rolll!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da aceea, 4 au fost date cadou la Ziua Chitarelor din partea MC Music .

Link to comment
Share on other sites

Despot Voda a zis cam asa: multi dar prosti! In loc sa discutati subiectul, unii au ales, virgula! Rusinos!

Aceasta atitudine ma face sa renunt la orice sponsorizare, premiu, cum vreti voi! NU MERITATI NIMIC! Au fost cam 5 dintre voi la Ziua Chitarelor, foarte tare! Sunt convins ca maine la Billy Cobham va veti remarca prin absenta! Noroc cu internetu! Puteti manca r...t cat vreti...

 

 

Calin ILIE

Edited by Calin ILIE
Link to comment
Share on other sites

Mai baiatule, imi e greu sa iti scriu username-ul, eu nu conduc un magazin => tu habar n-ai ce vorbesti! Cosmin, explica-i dansului ca nu sunt sef de magazin! Inca o data, realizez ca acest forum are moderatori nepregatiti, neavizati, fara cunostiinte...Pacat! Mai mult, se trag de bracinar cu mine si nu numai! Maestre moderator, sunt convins ca maine vei veni la Billy Cobham, abia astept review-ul tau! Aici pe RGC! Daca vei numara cinelele N=4, daca vei numara RGC-stii N<3, daca vei numara mainile lui Billy N=2. N-ul tau? Tare as dori sa te cunosc...

Edited by Calin ILIE
Link to comment
Share on other sites

Revin cu postul anterior reeditat:

 

Mai baiatule, imi e greu sa iti scriu username-ul, eu nu conduc un magazin => tu habar n-ai ce vorbesti! Cosmin, explica-i dansului ca nu sunt sef de magazin! Inca o data, realizez ca acest forum are moderatori nepregatiti, neavizati, fara cunostiinte...Pacat! Mai mult, se trag de bracinar cu mine si nu numai! Maestre moderator, sunt convins ca maine vei veni la Billy Cobham, abia astept review-ul tau! Aici pe RGC! Daca vei numara cinelele N=4, daca vei numara RGC-stii N<3, daca vei numara mainile lui Billy N=2. N-ul tau? Tare as dori sa te cunosc...

 

Nu stiu daca lipsa mea iti va oferi satisfactie, insa la ora la care prietenul tau Billy

va activa eu voi fi pe baricade, muncind. Eu ma numesc Vlad Galu. Mai departe,

te ajuta Google.

 

Ma abtin foarte tare...

1. Billy Cobham nu e prietenul meu! Mii, zeci de mii de tobari ar dori sa fie asa! Probabil ca tu nu stii cine e dansul!

2. Punctul 1 dovedeste ca habar n-ai pe ce lume traiesti.

3. Faptul ca vei fi pe baricade maine, sustine punctele 1 si 2.

4. Eu nu voi cauta niciodata pe google, Vlad Galu, conform punctelor 1, 2, si 3.

5. Ar fi bine sa ramai sa strangi baricadele, eventual sa faci curatenie, dupa ce termini job-ul!

 

Calin ILIE

Nu ma cauta pe GOOGLE!

Edited by Calin ILIE
Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
a vazut careva any "satchurator" prin pedal-boardu' lu' satriani?

:)

 

 

 

In Afara de Satchurator ca sa dovedit ca este in pedal Board - cineva are ceva de spus - daca se poate in mod educat inteligent si de folos pentru forum?

Link to comment
Share on other sites

M-am calmat...

 

Sa nu stii cine e Billy Cobham...

 

Sunt doar cateva persoane , firme care incearca ( PE BANII LOR, DE REMARCAT ASTA! ) sa faca ceva, in domeniul asta si repede moderatori nepregatiti pun bete in roate! Trebuie oare sa platesc pe forumul asta sa anunt ca, eventual ar veni Andy Timmons in Romania? Eu zic ca nu, RGC ar trebui sa promoveze toate evenimentele ca doar de aia e forumul chitaristilor! Vrea RGC bani de la noi? Eu nu voi plati catre RGC sa faca reclama la evenimentele noastre! Daca RGC este onesta, consider ca ar trebui sa promoveze toate actiunile! Daca nu le promoveaza atunci e vrajeala...Daca vrei sa faci reclama pe site-ul RGC ( banner, promotii etc ) e normal sa sa platesti!

Calin

Edited by Calin ILIE
Link to comment
Share on other sites

Faptul ca moderatorul asta cu username-ul br..., arunca in derizoriul societatea nostra M&C Musical Instruments, ma obliga sa solicit o explicatie in fata membrilor acestui forum. E M&C Musical un magazin si eu gestionarul, seful de magazin? Consider asta o insulta grava adusa societatii noastre! E oare intentie? Astept reply!

Link to comment
Share on other sites

De fapt, totul s-ar simplifica daca tu, Calin, ne-ai povesti cit ai baut inainte sa iei tastatura in brate.

 

Nu cred ca merita sa iti pui mintea cu el. 90% din interventiile lui pe RGC reprezinta motive de scandal, injurii si acuzatii gratuite la adresa unuia sau a altuia. Ma intreb chiar de ce mai este tolerat pe aici! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
Nu cred ca merita sa iti pui mintea cu el. 90% din interventiile lui pe RGC reprezinta motive de scandal, injurii si acuzatii gratuite la adresa unuia sau a altuia. Ma intreb chiar de ce mai este tolerat pe aici! :)

 

Daca aducem in discutie comportamentul forumistilor...

 

Nu as vrea sa schimbam sensul acestui topic intr-o discutie despre cat de rau sau bun este Calin.

Si eu am crezut ca este un om foarte dificil dar, cand l-am cunoscut personal, lucrurile s-au schimbat. Omul s-a purtat exemplar... nu am sa ii reprosez nimic. Sigur ca asta se petrece in particular... pe forum, situatia este alta pentru ca nu stii cu cine vorbesti si de multe ori te enerveaza tot felul de baieti care fac tot posibilul sa te intepe (la modul cel mai vadit -nu este vorba de discutia de aici ci de o impresie generala). Daca vreti va fac o lista cu cel putin 5 persoane care, intr-un mod foarte subtil ce-i drept, mi-au aprins (mie) tot felul de fitile (aici pe forum) -unul din ei tocmai a fost dat afara (a incercat si cu altii si nu i-a mers). Hai sa nu desfiintam pe nimeni chiar daca ne mai enervam -banuiesc ca asa ar trebui sa gandim :) .

 

Nu as fi intrat sa spun ceva despre Calin daca nu l-as fi cunoscut! (ps. a ajutat destui oameni de pe acest forum)

 

 

Din pacate despre pedala cu pricina nu ma pot exprima pt ca nu am scula respectiva....

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Parca acest user, cu multiplele lui ID-uri, a tot luat ban aici, si cu toate astea revine in mod constant. Chiar nu se poate face nimic?

 

 

Si-a schimbat de "n" ori ID-ul. A luat ban. A scris de cel putin 3 ori ca el nu mai posteaza pe RGC niciodata. Si totusi la cateva luni revine, arunca cu noroi in cineva (cateodata chiar in clientii lui) apoi iarasi se retrage in conul de umbra. Urat! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.