www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recorder Zoom H4


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

am vazut ca preferi bani, dar incerc totusi, avand in vedere ca eu propun un upgrade [pt tine downgrade] ceea ce, sigur, e tot un schimb, dar e putin diferit... mai exact:

iti propun

Edirol R-09 [ care e tot un recorder digital de buzunar de inalta definitie, pe 24bits] , m-a costat o mica avere, complet in cutia originala

Link

 

cred sincer ca in vremurile astea, e mai greu sa gasesti pe cineva cu atatia bani cash care sa investeasca intr-un recorder de buzunar

astfel ca, luand de la mine o dif [propune tu] si apoi vanzand un recorder similar pe un pret ceva mai 'accesibil', cred ca ai avea sanse mai mari sa ajungi la banii tai

Edited by lupo17
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
am vazut ca preferi bani, dar incerc totusi, avand in vedere ca eu propun un upgrade [pt tine downgrade] ceea ce, sigur, e tot un schimb, dar e putin diferit... mai exact:

iti propun

Edirol R-09 [ care e tot un recorder digital de buzunar de inalta definitie, pe 24bits] , m-a costat o mica avere, complet in cutia originala

Link

 

cred sincer ca in vremurile astea, e mai greu sa gasesti pe cineva cu atatia bani cash care sa investeasca intr-un recorder de buzunar

astfel ca, luand de la mine o dif [propune tu] si apoi vanzand un recorder similar pe un pret ceva mai 'accesibil', cred ca ai avea sanse mai mari sa ajungi la banii tai

 

 

cred ca gresesti. edirolul s-ar vinde si mai greu. trust me.

 

Nu stiu sigur daca ai primit PM-ul meu ca in sent folders nu-mi arata nimic...

 

primit. dar nu sunt interesat decat de bani. nuti arata in folder pt ca nu ai selectat optiunea de memorare a mesajului trimis.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.