www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Photo

Tobar Caut Formatie

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 tot eu

tot eu
  • Nume:petcu alex

Posted 06 October 2009 - 09:02 PM

Sunt din Bucuresti si caut o formatie pop rock cu oameni seriosi si experimentati.Am terminat scoala populara de arte la sectiunea percutie dupa care am facut 1 an de perfectionare.Am avut mai multe colaborari si concerte prin mai toate cluburile din Bucuresti dar si prin afara acestuia.Pentru a va face o idee vizitati adresa: http://music.myspace...endid=301755055.
msn :nostradamus_jako Posted ImagePosted Image

#2 tot eu

tot eu
  • Nume:petcu alex

Posted 07 October 2009 - 08:09 PM

Sunt din Bucuresti si caut o formatie pop rock cu oameni seriosi si experimentati.Am terminat scoala populara de arte la sectiunea percutie dupa care am facut 1 an de perfectionare.Am avut mai multe colaborari si concerte prin mai toate cluburile din Bucuresti dar si prin afara acestuia.Pentru a va face o idee vizitati adresa: http://music.myspace...endid=301755055.
msn :nostradamus_jako

#3 alex_iuga

alex_iuga
  • Nume:Alexandru Iuga
  • Trupa:Trupa Veche

Posted 01 September 2010 - 01:16 PM

Salut,

Cred ca inainte sa ceri seriozitate ar trebui sa o si oferi!

#4 noxe

noxe
  • Interests:Rock and Roll
  • Nume:Andrei
  • Trupa:Wooldozer

Posted 10 September 2010 - 11:12 AM

Hai noroc!
Formatie, cautam tobar cult, sarguincios si inventiv, mai degraba decat experimentat :)
Suntem 3, vocal, chitara si bass. Vrem sa facem treaba serioasa, nu urmarim ideea de hobby. Noua ne place sa cantam rock, blues-rock, ca sa-ti faci o idee. Si facem asta cu o minte deschisa incat e redundant sa incerc sa categorisesc, pentru ca nu se stie ce mai compunem. Nu am ce sa iti dau sa asculti, pentru ca nu ne-am adunat de mult. Eu am mai fost chitarist intr-o trupa alaturi de bassist, vocalul a avut proiectele lui, deci scena nu e ceva nou pt. nici unul dintre noi.

Daca te intereseaza, vorbim, stabilim o zi in care sa luam cateva ore la o sala si alegem niste piese pt. un jam. Ai toate detele mele de contact pe profil.

Cheers!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users