www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Clawfinger & Treekillaz - Video Si Mesaje


Killahead
 Share

Recommended Posts

Pentru ca este Vineri si pentru ca Providenta a vrut astfel, am deosebita placere si marea onoare de a va prezenta ceva ce sper sa fie confirmarea faptului ca noi, RGC.ro, suntem pe primul loc in top pe plan national si inceputul afirmarii nostre pe plan international.

 

Tot ce pot sa va urez este “happy downloading” si sa va bucurati de aceste clipuri cum m-am bucurat si eu la gandul ca o sa va fac o surpriza placuta.

 

Inca ceva: va rog INSISTENT, dupa ce ati vizionat clipurile sa accesati linkurile alaturate si sa scrieti in Guestbook pe paginile respective. Asa am promis eu si asa va rog pe voi sa o faceti.

Spun asta pentru ca si formatiile Clawfinger si treekillaz (si nu numai ei…) vor primi linkul de pe rgc.ro, deci vor vedea ce ati scris. Fiti creativi!

 

 

My message to you, dear friends (Zak, Bård, Jocke, Andre, Henka from Clawfinger & Jessi from treekillaz)

 

You got a clear mind, a big heart and a precious soul.

You truly are THE BIGGEST and THE BEST!

Thank you so much for this awesome evening!

 

Clawfinger http://www.clawfinger.net/

treekillaz http://treekillaz.com/

Keetch Clothing http://keetch.se/music.html

 

Clawfinger___Live_Garage_SB_2006.wmv

 

Clawfinger___Mesaj_pentru_RGC.ro.wmv

 

Bard_Torstensen__Clawfinger____Mesaj_pentru_incepatorii_RGC.ro.wmv

 

Andre_Skaug__Clawfinger____Mesaj_pentru_bassistii_RGC.ro.wmv

 

Jessi__treekillaz____Mesaj_pentru_RGC.ro.wmv

 

 

post-1237-1140773632_thumb.jpg Mesajul lui Zak Tell pentru RGC.ro

 

post-1237-1140773703_thumb.jpg Zak & Toni 2006

 

post-1237-1140773766_thumb.jpg The calm before the storm...

 

post-1237-1140773835_thumb.jpg Backline by delta-max

 

post-1237-1140773878_thumb.jpg Frontline

 

post-1237-1140773948_thumb.jpg Danke Jungs@Garage SB, ohne euch hätte ich es nicht geschafft!

 

 

Nota: pentru o mai buna calitate a imaginii (pixelii, bata-i vina!) va recomand sa micsorati fereastra Windows Media Player.

 

© Taurus meDia 2006 in exclusivitate pentru www.RGC.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Noroc Toni, ms frumos pt mesaje; le-am trimis salutari si baietilor, pe guestbook (chiar de 2 ori, am apasat refresh din greseala :))

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Va multumesc baieti, tineti-o tot asa!

Super tare frate daca ar mai fii macar vreo 200 de romani ca tine ar merge altfel treburile p'aici am shi celelalte clipuri explicative ale tale si ceea ce faci tu este extraordinar.Eu personal iti multumesc pentru tot.Bafta si tine-o tot asa!

 

 

PS:sau cum zice o zicala veche romaneasca:"Sa-ti tina Dumnezeu obiceiurile!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest John_OttO

Sa calculam. 523 de dowloads in total si doar 6 reply-uri?

Slab, slab....

Hmmmm da cam asa e Tony eu unul mi-am facut datoria si am postat si am lasat si un mesaj in guestbook pacat ca nu au fost mai multi care au facut acelasi lucru dar deh poate ca asta e proverbiala "solidaritate" eu oricum m-am bucurat de initiativa si am vazut ca nu sunt singurul.Inca o data :Multumesc Toni!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bravo DUDE

foarte fain

 

dupa cum mai zicea cineva dak ar fi ca tine macar 10% din rumanii astia, treaba ar sta altfel si pe plaiu mioritic.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Salut Cata si bine ai venit!!!

Daca vrei, sectiunea "tobe" te asteapta :)

Da vreau si eu deci subscriu la ce a zis Tony!

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.