www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vopsire Chitara Electrica In Tg.-mures


Guest Choikinchun
 Share

Recommended Posts

Guest Choikinchun

E cineva in judetul Mures sau in Cluj Napoca, cine vopseste chitari electrice? Ar fi mai bine in Tg.-Mures, dar nu trebuie sa fie neaparat de aici.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci cineva este in apropiere, in alt judet?

Va rog sa ma ajutati, acum am cumparat o chitara electrica, suna bine, numai vreau sa-l vopsesc.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci aveti ceva ideii cum sa-l vopsesc eu acasa, singur? Si cu ce, cam cat costa?

Link to comment
Share on other sites

Guest gheorghe
E cineva in judetul Mures sau in Cluj Napoca, cine vopseste chitari electrice? Ar fi mai bine in Tg.-Mures, dar nu trebuie sa fie neaparat de aici.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci cineva este in apropiere, in alt judet?

Va rog sa ma ajutati, acum am cumparat o chitara electrica, suna bine, numai vreau sa-l vopsesc.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci aveti ceva ideii cum sa-l vopsesc eu acasa, singur? Si cu ce, cam cat costa?

 

cunosc pe cineva in suceva.face treaba buna si ia destul de putin.undeva la ~200 de ron. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Choikinchun

Si pot sa-mi dai un numar de telefon sau ceva? :) Ca daca nu gasesc altcineva in apropiere, probabil ca merg acolo, dar nu-i sigur. Mai bine decat in Bucuresti, ca acolo am gasit numai un vopsitor chitari. As face si eu, dar mi-e teama, ca-l stric. :) Mai bine daca face cineva cine se pricepe, si daca scrii, ca face treaba buna, atunci e ok! :)

 

Daca stii un numar de tel. scriemi un mesaj (daca se poatew, ca nu stiu...sunt nou pe forum!).

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

E cineva in judetul Mures sau in Cluj Napoca, cine vopseste chitari electrice? Ar fi mai bine in Tg.-Mures, dar nu trebuie sa fie neaparat de aici.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci cineva este in apropiere, in alt judet?

Va rog sa ma ajutati, acum am cumparat o chitara electrica, suna bine, numai vreau sa-l vopsesc.

 

Daca nu stiti pe nimeni, atunci aveti ceva ideii cum sa-l vopsesc eu acasa, singur? Si cu ce, cam cat costa?

simplu de tot:

la doi pasi de tine este Reghinul.

aici se fac chitarile din Romania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Choikinchun

Si acolo si vopsesc chitari, "la comanda"? M-am gandit si la reghin, ca stiu, ca acolo fac chitari, si dupa ce stiu eu fac si la comanda...atunci probabil si vopsesc...dar nu stiu, o sa incerc! :)

 

karcsika: Nu vreu imagini complexe sau nu stiu ce...numai vreau sa-l vopsesc pe negru. Este albastru, dar sunt locuri unde nu mai este vopseala. Nu se vede, ca acolo am mana cand joc, dar totusi ma deranjeaza...

De ce intrebi, poti sa faci tu? :)

(Amúgy magyar vagy?)

Edited by Choikinchun
Link to comment
Share on other sites

Guest Choikinchun
ja :)

da pot sa fac,am mai facut.

 

Si o faci perfect, asa-i? ^^

As vrea sa fie negru, dar am o parte alba (unde sunt butoanele si etc.), pe care nu-l pot demonta, asa ca ar trebui sa acoperi ori butoanele, sa nu fie vopsita, ori toata partea alba, cu butoanele, cu tot.

Daca poti sa faci, poti sa-mi scrii un mesaj, te rog? Si..faci cu airbrush, sau cum? :)

Cam cat coasta? :) Si esti din Tg.-Mures, asa-i?

Scz pt. atata intrebare. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.