www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Finala Concurs Analog Sound (prima - Cea Anulatã)


vektor
 Share

VOTE NOW   

42 members have voted

  1. 1. Concurenti :

    • kurt_bogdan - Me Myself Dorian Cry
      5
    • MD93 - caca imsnes
      8
    • karcsika - Orion's Belt
      3
    • fixxxer_metalhead - Road jammin
      2
    • Vladimir Oltean - Protest
      1
    • Grim - Silent Seraphim - Nocturn
      3


Recommended Posts

Guest AlinMetallica

daca imi amintesc bine era ceva in genul : juriul o sa ia decizia finala, ca sa nu fie vorba de nepotisme sau prietenii ...

 

a lui death poop a fost eleiminata fiindca era pe 24...? da oricum am vaga impresie ca erau 8 nu 6... asta inseamna ca a mai fost stearsa inca una...

 

mi-am amintit... "liniste" parca, de nu mai stiu cine... dar de ce?

Link to comment
Share on other sites

daca imi amintesc bine era ceva in genul : juriul o sa ia decizia finala, ca sa nu fie vorba de nepotisme sau prietenii ...

 

a lui death poop a fost eleiminata fiindca era pe 24...? da oricum am vaga impresie ca erau 8 nu 6... asta inseamna ca a mai fost stearsa inca una...

 

mi-am amintit... "liniste" parca, de nu mai stiu cine... dar de ce?

Piesa lui Death Poop a fost postata Aug 23 2009, 11:53 PM . Deci nu asta a fost motivul pentru care a fost eliminat ci:

Radu Burcea si Death Poop nu mai participa in cadrul acestui concurs, intrucit si-au creat cite o clona pentru a putea vota.
Link to comment
Share on other sites

:) am fost nevoit sa imi fac alt cont pt ca cu cel vechi nu mai pot posta..

 

on topic:este pacat ca pe noi nu ne-a anuntat nimeni...asa tam-ne-sam citesc aici ca am fost dati afara...

oricum imi pot justifica toate cele patru voturi pe care le aveam...insa asta e...bafta concurentilor! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.