www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 92 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 92 - Votare Si Comentarii  

47 members have voted

  1. 1. Duel 92 - Votare Si Comentarii

    • Ilun
      17
    • Denisx
      0
    • Gibsonman
      1
    • Cristi_Mihalcea
      4
    • Canstantzin
      0
    • Gadjo
      0
    • karpi
      1
    • Manbearpig
      0
    • Matchless
      0
    • Cris_floyd
      0
    • Geo_Stroi
      2
    • Finics
      2
    • Boondak
      4
    • Perry_Mason
      0
    • Nightlight
      0
    • Slash93
      2
    • Andrew24
      2
    • Jeefo
      1
    • Ochimaru
      0
    • Granata
      1
    • Kreatorul
      0
    • Bolly
      2
    • Chris_27
      1
    • Cipry
      0
    • Adi91
      0
    • Gratisyahu
      1
    • Vintageblueman
      6


Recommended Posts

Guest stratiani

6 luni mai tarziu... votarea! :):)

nu pot sa votez, dar l-as fi votat pe cristi_mihalcea! mi-a placut mult si ilun!

Link to comment
Share on other sites

Guest Cristi_mihalcea
6 luni mai tarziu... votarea! :):)

nu pot sa votez, dar l-as fi votat pe cristi_mihalcea! mi-a placut mult si ilun!

 

Iti multumesc f mult, am votat eu in locu tau :D , oricum ilun :)

Link to comment
Share on other sites

multam mult tuturor celor care m-au votat :) ma bucur ca am reusit ceva frumos peste negativul asta :D am auzit multe variante bune la duelul asta dar ma opresc sa votez cu cristi_mihalcea care a avut o abordare ff jazzy, numa buna peste asa backing track (btw, misto pad-urile alea de clapa)...singura observatie la varianta ta cristi e ca mergea un ton mai prezent, tot bassy asa ca la jazz dar ceva mai prezent :)

felicitari tuturor :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

multe variante bune duelu asta...

 

PS "Va dorim spor la treaba, imaginatie si curaj. Cine nu participa, nu castiga!" - nu ma prea caracterizeaza... as putea sa particip la sute de dueluri si tot la 0 voturi as ramane

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

multe variante bune duelu asta...

 

PS "Va dorim spor la treaba, imaginatie si curaj. Cine nu participa, nu castiga!" - nu ma prea caracterizeaza... as putea sa particip la sute de dueluri si tot la 0 voturi as ramane

 

vad ca nu ai participat la niciunul...duelul nu este doar competitia...este si placerea de a asculta ceea ce au gandit altii pe langa ce ai gandit tu pe acel bt...in plus participand la bt-uri te va ajuta sa avansezi(din punct de vedere al compozitiei si nu numai)

 

de exemplu..eu mi-am facut singur un lick pentru a urca tonalitatea cu 3 tonuri datorita duelului de acum pe care il pregatesc :)...si acest lick ma va ajuta mult timp..nu doar pentru acest duel :)

Link to comment
Share on other sites

ilun.

 

multam :)

L-am votat pe ilun. Imi place tonul pe care l-a folosit. S-a potrivit perfect cu negativu si am observat ca pe la inceput pe acolo a cantat si in armonie. :)

 

am facut si armonie la inceput asa mi s-a parut cel mai ok ca sa fie totu ca la scoala introducere-cuprins-incheiere :) multam de vot

votul meu merge la cristi_mihalcea. hats off!

 

ilun, misto, dar sunt convins ca nu e tot ce poti. si nu spun asta ca sa ma aflu in treaba.

multam de aprecieri...pe felia asta de chestii mai jazzy nu sunt foarte in largul meu deocamdata :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi-au placut: matchless, geo_stroi, karpi, boondak, chris27, bolly, vintageblueman, ilun, mihalcea, slash93!

Votat: as fi votat KARPI!! Riful de intrare mi a placut mult, pacat de sunetu cam incarcat pentru mine, asa ca vot merge la geo-stroi, numai introu face toti bani! felicitari.

Ps. finics, super sunet!! Perry manson, simpatic efect 'mandolin', ilun bravo, bine lucrat!.

Felicitari la toti concorenti! numai bine!

Edited by Musaro Adriano
Link to comment
Share on other sites

Mi-au placut: matchless, geo_stroi, karpi, boondak, chris27, bolly, vintageblueman, ilun, mihalcea, slash93!

Votat: as fi votat KARPI!! Riful de intrare mi a placut mult, pacat de sunetu cam incarcat pentru mine, asa ca vot merge la geo-stroi, numai introu face toti bani! felicitari.

Ps. finics, super sunet!! Perry manson, simpatic efect 'mandolin', ilun bravo, bine lucrat!.

Felicitari la toti concorenti! numai bine!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.