www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concurs Rgc - Premiul Este Un Ts808 - Comentarii


AnalogSound
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest iciubotea

e cam aiurea faza ca nu poti vota daca nu ai minim 25 de post-uri. Userul Grim e membru din 2006, dar nu are post-uri...ma rog, Voi stiti mai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ca urmare a anularii votului anterior, vom avea inca o saptamana pentru voturi publice pentru cei 6 concurenti ramasi in cursa.

 

Breakdown of errors :

 

-11 voturi lipsa - pollul s-a resetat cand a fost adaugat playerul

-piesa lipsa - embedded player nu recunoaste decat formatul mp3. pisea respectiva era wma [sau alt format similar]

-2 persoane descalificate : RGC nu tolereaza multiple ID'uri. cei in cauza au fost suspendati PENTRU ID'uri CLONA.

-inca 9 voturi lipsa - au fost anulate cand piesele respective au fost sterse

Link to comment
Share on other sites

Aici, maine seara o sa fie afisate rezultatele concursului iar castigatorii o sa fie rugati sa ia legatura cu mine respectiv cu sorin spre a da datele de contact pentru a intra in posesia premiilor.

 

Am fost iaras plecat din bucuresti pe motive de probleme personale destul de serioase si cu aceasta ocazie multumesc concurentilor pentru rabdarea de care au dat dovada.

 

Cu respect,

Gabriel Tudoran

Link to comment
Share on other sites

So, clasamentul sta in felulul urmato - definitiv si iremediabil :) :

 

- Locul si castigator: kurt_bogdan - Me Myself Dorian Cry

- Locul II: karcsika - Orion's Belt

- Locul III: MD93 - caca imsnes

 

S-a discutat destul de mult pe tema clasamentului si s-a ajuns la aceasta concluzie care tine foarte mult cont de: feeling, potentialul piesei si in ultimul rand interpretare / tehnica.

 

Castigatorii sunt rugati sa imi trimita pe PM un numar de telefon si o adresa postala pentru a intra in posesia premiilor.

 

Cu respect,

Gabriel Tudoran

Link to comment
Share on other sites

So, clasamentul sta in felulul urmato - definitiv si iremediabil :) :

 

- Locul si castigator: kurt_bogdan - Me Myself Dorian Cry

- Locul II: karcsika - Orion's Belt

- Locul III: MD93 - caca imsnes

 

S-a discutat destul de mult pe tema clasamentului si s-a ajuns la aceasta concluzie care tine foarte mult cont de: feeling, potentialul piesei si in ultimul rand interpretare / tehnica.

 

Castigatorii sunt rugati sa imi trimita pe PM un numar de telefon si o adresa postala pentru a intra in posesia premiilor.

 

Cu respect,

Gabriel Tudoran

 

 

Castigatorii locurilor II si III, asa cum am promis (lumea stie ca ma tin de cuvant, fara discutii), va rog sa luati legatura cu mine, fie YM, fie PM fie telefonic...chiar si telepatic :), pentru a inmana personal seturile de corzi bine-meritate sau pentru a le trimite prin posta.

 

Astfel de actiuni vor mai urma, cel putin cu sprijinul meu.

 

Felicitari tuturor participantilor care nu s-au clasat pe podium, dar care s-au straduit si care au respectat regulamentul si ideea de concurs. :)

 

Sorin (corzi.ro)

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa multumesc inca o data pentru cadoul oferit Gyzmo www.corzi.ro

Pachetul a fost postat si primit in timp.

As vrea sa mentionezi ca fara a spune un brand specific(numa gauge ul) el ales corzi de inalta calitate(dunlop si dean markley) ca si la pene (dunlop tortex wedge,ultex) pentru pachet. :)

Eu il recomand sa achizitionati de la www.corzi.ro ,au pretul accesibile,pachetul ajunge bine la destinatar(posta romana rulz),domnul este serios :)

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa multumesc inca o data pentru cadoul oferit Gyzmo www.corzi.ro

Pachetul a fost postat si primit in timp.

As vrea sa mentionezi ca fara a spune un brand specific(numa gauge ul) el ales corzi de inalta calitate(dunlop si dean markley) ca si la pene (dunlop tortex wedge,ultex) pentru pachet. :)

Eu il recomand sa achizitionati de la www.corzi.ro ,au pretul accesibile,pachetul ajunge bine la destinatar(posta romana rulz),domnul este serios :)

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.