www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sali De Repetitie Chiar La Piata Universitatii


Guest musicamp
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Guest musicamp

Au venit cineiiiiii!!!!!!!!!!! AMBELE SALI ECHIPATE FULL CU CINEI PAISTE+SABIAN

Edited by musicamp
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

nu credeam sa ajung sa zic asa ceva, dar tocmai am luat TEAPA de la musicamp.

Povestea e simpla: dupa o repetitie platita la ora la sala musicamp, 3 baieti (eu, varul meu si colegul eugenRO2001) decidem ca dorim sa facem un abonament la acea sala; discutam cu oamenii si platim in avans pe o luna. facem 3 repetitii fara probleme, iar sapt trecuta ajungem in sala pentru a 4 repetitie (care era si ea platita) si surpriza: lipsa scule-mixer, microfoane, monitoare active. mergem la oameni la etaj sa intrebam, nu raspunde nimeni. ne punem sa sunam la dl. stefan-0722686078 si la dl. mihai bancila - 0732418601. dupa 8-10 incercari ne raspunde dl. bancila care ne spune ca n-a avut nr. meu de telefon (desi l-am sunat mereu de pe acel numar)ca sa ne anunte ca sculele vor fi la un concert. inghitim povestea, cu toate ca dl. bancila a avut nr. si putea sa ne anunte, si plecam dupa ce omul isi cere scuze si ne asigura ca nu vom plati urmatoarea repetitie. astazi ajungem la ora stabilita, cu gand de repetitie hotarata, si mai ales cu gand de-a plati pentru inca o luna in avans, si surpriza - usa inchisa. nici o problema, il sunam pe dl. bancila sa ne deschida. ce credeti ca ne spune stimabilul? ca de doua zile incearca sa ne sune, ca a obtinut fonduri ''europene'' pentru renovarea cladirii si ca nu se mai pot face repetitii 1-2 luni. acelasi domn ne-a cerut sa-i dam un mail sa ne tina minte...probabil ca sa mai rada de noi din cand in cand....unde sa-i dam mail? pe o adresa de mail de pe un site care nu mai exista? ne-am luat teapa dar macar sa se stie si sa se evite acesti oameni, si mai mult, sper sa nu mai vad anuntul lor cu sticky pe-aici. nu merita. sunt doar niste tepari ordinari. macar sa nu mai fie si altii prostiti ca noi.

si inchei cu site-ul acestor smecheri :

post-9625-0-52031900-1302890684_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pacat sa aud asa ceva de la sala asta de repetitii :(. Nu ii cunosc pe baieti, dar se pare ca era sala visata de orice trupa. Chiar ii "invidiam" (in sensul bun al cuvantului). Am vazut ce scule au acolo, super profii,:wacko: ca sa nu mai vorbim de promovare.....mega brici. Plus de asta aveau o multime de feetback-uri pozitive atat aici pe RGC cat si pe X-bass. Sper sa fie doar o problema de moment si sa se redreseze treaba. Ar fi pacat sa se inchida asa ceva.....parerea mea.:blush:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.