www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Myopic Little Hammerson


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Și zici că lași Joalana acasă, n-o iei cu tine în China, huh ? Are cine s-aibă grijă de ea pân' te-ntorci ?   :) Numa'-ntrebam și io ... :P

 

Deci, clar, ți se potrivește și e musai să-ți cumperi de-acolo un guzheng dintr-ăla, te-ar coafa maxim !...

 

.[ PS : să te văd io cum faci tu solo-u' de la "Highway to Hell" pe așa ceva :) ]

 

Cheers !

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Și zici că lași Joalana acasă, n-o iei cu tine în China, huh ? Are cine s-aibă grijă de ea pân' te-ntorci ?   :) Numa'-ntrebam și io ... :P

 

Deci, clar, ți se potrivește și e musai să-ți cumperi de-acolo un guzheng dintr-ăla, te-ar coafa maxim !...

 

.[ PS : să te văd io cum faci tu solo-u' de la "Highway to Hell" pe așa ceva :) ]

 

Cheers !

.

 

Pana la urma am vazut ca am un 32 de kg pe bilet. S-ar putea s-o demontez si s-o iau. Noroc ca e pliabila.

Deja m-am uitat de magazine de guzheng si cica sunt dese si ieftine, mai ales pe o strada din Shanghai unde e plin de magazine de instrumente muzicala (heaven) :D La prima leafa...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dacă te referi la cel postat în 17 March 2015  , la mine apare o zonă albă în locul în care-ar trebui sa fie ceva video !

 

Atât în Mozilla, cât și în Chrome !

 

( la fel, nici posturile 155, 158, 164, 165 de pe pagina asta nu apar ) Am mai pățit și eu pe alt site asta și, în cazul respectiv, s-a remediat folosind BBCode pt youtube, iar în zona de link copiam doar porțiunea de url de după semnul "=" ).

 

 

.

Edited by ramurel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.