www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Scriu/transcriu Partituri!


Guest NightFly
 Share

Recommended Posts

Guest NightFly

Stiu ca exista multi ce ar vrea sa isi protejeze compozitiile si nu prea stiu cum. Parca a fost si un topic in urma cu ceva luni pe tema asta pe unde am explicat ce si cum.

 

In Romania, drepturile de autor in domeniul muzicii se administreaza DOAR prin intermediul serviciului Drepturi De Autor din cadrul Uniunii Compozitorilor si Muzicienilor din Romania.

 

Imi ofer serviciile de scrierea partiturilor (compozitiilor) voastre si facilitarea inregistrarii in banca de date a UCMR ADA.

 

Pentru detalii:

 

Stefan OPREA

0727 27 10 13

021/ 345 17 90

mozart_19_81@yahoo.com

:):)

Link to comment
Share on other sites

Guest NightFly

Ca sa fiu mai clar: va puteti inscrie si singuri partiturile pe formular, eu ma ofer sa transcriu partile melodice/instrumentale pe note dupa dictarea voastra

Link to comment
Share on other sites

Guest NightFly

Mersi de Intrebare! Foarte simplu: mergem impreuna la UCMR si va asist in completarea formularului, dupa ce lucram impreuna sa transcriem partile melodice dupa dictare. :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Guest NightFly

Inca mai e valabil anuntul! Exista oameni care vor sa isi scoata bani din drepturi de autor?.. Predau si cursuri de "musical awareness", - cam tot ce inseamna sa vrei sa faci o cariera in muzica. Pe mine nu m-a invatat nimeni...dau si eu din intelepciune mai departe.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.