www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concurs In Galati- R G C Meeting.


Fictum
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu am incercat...dar nici nu dispunem de un fond asa mare pentru publicitate(e publicitate la bar pana una alta :) )

 

Pana acum 3 concurenti si 2 la recital :D

Dani,tu esti unu din cei cu recitalul :)

 

O sa pun afise prin oras,o sa vedem rezultatul...nu as vrea sa se amane.

 

Pentru cei mai speriosi...modific si probele :D

 

15min in care sa arati ce stii!!! Fara melodii impuse de noi,fara intrebari...daca vrei sa aduci un negativ e in avantajul tau ca da bine in fata prietenilor tai si a celor prezenti :D

 

Mai mult de atata nu am ce face...doar sa zic:cine ajunge primul la bar primeste chitara :)

Link to comment
Share on other sites

nu am incercat...dar nici nu dispunem de un fond asa mare pentru publicitate(e publicitate la bar pana una alta :) )

 

Pana acum 3 concurenti si 2 la recital :D

Dani,tu esti unu din cei cu recitalul :)

 

O sa pun afise prin oras,o sa vedem rezultatul...nu as vrea sa se amane.

 

Pentru cei mai speriosi...modific si probele :D

 

15min in care sa arati ce stii!!! Fara melodii impuse de noi,fara intrebari...daca vrei sa aduci un negativ e in avantajul tau ca da bine in fata prietenilor tai si a celor prezenti ;)

 

Mai mult de atata nu am ce face...doar sa zic:cine ajunge primul la bar primeste chitara :)

 

Cel mai ok ar fi sa faceti pliante si sa le impartit la oameni pe strada, eu asa fac cand are vre-un concert Cadett sau alti prieteni de-ai mei din oras :D

Incercati sa dati si massuri pe messenger poate reusiti sa strangeti oameni.

Bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest JeeFo

ah..frumos...m-as fi bagat si eu..dar..sunt din focsani..si daca doamne fereste( sau ajuta) as castiga...ar fi mai rau..deoarece as prefera sa castige cineva care are nevoie mai mult de o chitara ca mine :)...eu ma multumesc cu ceea ce am

 

asa ca.. sa castige cel mai bun

Link to comment
Share on other sites

La recitaluri asa putini??? Se poate canta cu negativ sau pozitiv...sau efectiv o demonstratie :)

Concurentii inca sunt sub limita!!! Curaj ca nu aveti ce pierde!!! :D

 

Se pot inscrie concurs/recital si cei din Braila sau din toata tara daca au drum prin Galati :) (trimite P.M. cu numele,prenumele,varsta si nr tel,sa te sun daca nu vii :) )

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Nu ma opun la nimic,daca tie iti place cum suna...merge bagat si pe amp,daca tu vrei direct pe mixer,iar nu e problema mea :) Nu ma pun in calea fericirii voastre! :)

 

Eu am pus la dispozitie pedale pentru cei care nu au...nu am nimic impotriva poti sa vii si cu un GNX3000(a lu Bogdan) cu amp pe lampa, tu le cari nu eu :),nu e nici o problema :D

 

12 concurenti, 5 in recital sigur

 

Recital:

Dani -chitara in Greenish

Red-folk

Eu -chitara in Hathor si Fictum

2 tipi la folk(scuze ca nu le-am retinut numele dar revin)

E posibil Bogdan-chitara in Fictum(in functie de cum ajunge de la Bucuresti,daca ajunge in timp util)

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Nu ma opun la nimic,daca tie iti place cum suna...merge bagat si pe amp,daca tu vrei direct pe mixer,iar nu e problema mea :) Nu ma pun in calea fericirii voastre! :D

 

Eu am pus la dispozitie pedale pentru cei care nu au...nu am nimic impotriva poti sa vii si cu un GNX3000(a lu Bogdan) cu amp pe lampa, tu le cari nu eu :) ,nu e nici o problema ;)

 

12 concurenti, 5 in recital sigur

 

Recital:

Dani -chitara in Greenish

Red-folk

Eu -chitara in Hathor si Fictum

2 tipi la folk(scuze ca nu le-am retinut numele dar revin)

E posibil Bogdan-chitara in Fictum(in functie de cum ajunge de la Bucuresti,daca ajunge in timp util)

 

Hopa, ceva miscare prin Galati in sfarsit :D

12 concurenti :D

Sper sa inregistreze cineva concursul si mai ales recitalul, is curios ce vei canta Adi :)

Bafta cu concursul.

Edited by Chaos_AD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.