www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cutremur


SKU
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Death Poop

Vaslui, aici..

ma uitam la Vh1 Final Cowntdown Rock Top 50 si era la nr. 3 Foo Fighters - The Pretender

stateam pe fotoli cand s-a intamplat...prima oara, am crezut ca m'am besit eu. dupa cateva secund (dupa ce a trecut), mi'am dat seama ca nu am fost eu

...

Link to comment
Share on other sites

S-a simtit si in Ploiesti.

 

Stau intr-un bloc relativ nou si destul de solid, dar s-a simtit. Stau la etajul 4 si la inceput a fost destul de calm apoi ...cateva secunde m-a plimbat putin cu scaunul [am din ala de birou... cu roti...si tineam picioarele pe picioarele scaunului :)] si se zguduia monitoru destul de rau.

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Nu am simtit niciodata un cutremur ... aici in Timisoara in afara de vant tampit nu-i nimic, nu ca asi vrea sa fie dar nah :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Angusica

Eu eram in The Jack la o bere. Si ma uitam la prietena moarta de beata ca a fost ziua ei, si cand a venit cutremurul. A cazut de pe scaun. Intr-un fel am fost multumit de cutremur ca atlfel nu mai pleca acasa :))

Link to comment
Share on other sites

Angusica ce faci mama :) cum da omu' de tine cand nici nu te-astepti

Eu eram in The Jack la o bere. Si ma uitam la prietena moarta de beata ca a fost ziua ei, si cand a venit cutremurul. A cazut de pe scaun. Intr-un fel am fost multumit de cutremur ca atlfel nu mai pleca acasa :) )
Link to comment
Share on other sites

Eu eram in statie la Romana asa ca nu l-am simtit.Replici mari dupa un cutremur major la noi in Romania nu prea sunt de obicei (sunt la Facultatea de Geologie si Geofizia asa ca stiu ce vorbesc), nu aveti grija ca mai avem timp de un jam doua asa ca bagati mare acum cat se poate :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Chulak

S-a simtit si la bucuresti la curte...credeam ca e ceva mai mare...stateam in pat, m-am ridicat si ma uitam la chitara si la usa, nu stiam ce sa fac sa iau chitara si sa fug in curte sau sa raman in casa :):) dar a fost totul ok..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.