www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marius Pop In Finala La Guitar Idol


soiuz
 Share

Recommended Posts

nu prea conteaza.. multi isp aloca dinamic ip-uri, deci eu pot sa am acelasi ip pe care l-ai avut tu acum 1 minut :-??

si.. daca suntem mai multi la un calculator? :) in ro nu sunt asa multe calculatoare ca la ei :-"

 

oricum... trebuie sa ajunga in top 4, nu? :-s

 

Nu va bateti capu' cu IP-uri and s***, se poate da cata un vot de pe orice cont facut folosind o adresa de mail valida. Nu e un sistem perfect dar merge. Din cate stiu eu organizatorii au blocat crearea de conturi de pe adrese de mail temporare. In concluzie BAGATI CATE VOTURI PUTETI DE PE TOATE ADRESELE DE MAIL PE CARE LE AVETI!!!!

 

Faza cu "top 4" este corecta. Primii 4 merg mai departe direct restul 8 sunt alesi de juriu. Chiar daca Marius nu are sanse prea mari sa mai prinda top 4, fiecare vot conteaza pentru ca juriul a lasat sa se inteleaga faptul ca la valori egale vor fi preferati cei care au vizibilitate mai buna si deci voturi mai consistente.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palfi Andras in timp ce se derula votarea a aparut la Viva Tv Ungaria cred ca si la televiziunea publica ,la noi sa discutat pe acest forum si in rest ioccccccccc,bine ca apar toate parasutele si inculti la televizor,bine a spus cine a spus ca in ziua de astazi daca nu esti curva,gay su lesbi nu ai sanse sa apari la tv.

Bafta POPOR.

Link to comment
Share on other sites

imi pare tare rao, nu de altceva dar mario chiar merita!!

@ MARIO, iail asa cu superioritate, concursuri acesti pe internet...sunt asa cum sunt, speranta era in juriul de acolo sa fi remarcat chitarist genial pe care esti, dar si acolo am dubi de politeze.

Oricum anul viitor nu ai cum sa nu fi in finala. Trebuie organizat mai din timp si publicizat calumea. Nu pot sa cred ca dintr' o popolatie intrega sau scos 700 de voturi, daca ne gandim ca numai aici pe forum suntem cateva mii de useri (multe persoane au votat de mai multe ori cu mai multe conturi,,,acest inseamna ca lau votat pe mario 450 de inci...RUSINE). E clar ca exista multe invidie si lipseste spirit patriotic de a sprijni un coleg. In rest bravo la cine sa bagat pentru mario, voi sunteti persoane cu inima adevarata.

Nu mam putut abtine. numai bine! Ce drac@

Link to comment
Share on other sites

Guest dana29

pacat ca nu a ajuns in finala. oricum la noi s-a facut mult prea putina promovare. daca nu e scandal, presa din Romania nu scrie :)

Link to comment
Share on other sites

Comentariul juriului cu privire la Marius:

Undeniably one of the monster guitarists of Guitar Idol, Marius is justifiably a successful pro guitarist. This one was debated long and hard: a player as good as this should be in the final, but ultimately it was felt that the entry was just too “out there” and coupled with an abrasive tone and some slightly rushed phrasing, we all thought that Marius didn’t in the end do his amazing talents justice. Next year go for something a little more universally “listener friendly” and melodic and with his stunning abilities Marius must surely be the prime “one to watch” for next year…

http://www.guitaridol.tv/entries/2009/best_of_the_rest

http://www.guitaridol.tv/online_final/entr...step___steroids

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.