www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Epiphone Les Paul


noxes
 Share

Recommended Posts

Pai, uita-te pe net la Epiphone, vezi cam ce modele te intereseaza si vezi si cam ce preturi sunt! Vezi ca sunt sub brand Gibson, iar raportul calitate/pret este unul f.bun. Daca vrei una noua, te poti adresa in Bucuresti lui Dan Istodorescu, reprezentantul firmei DEPOLD, la tel:0722 720 785. Preturi excelente! Verifica! :)

Link to comment
Share on other sites

Pai, uita-te pe net la Epiphone, vezi cam ce modele te intereseaza si vezi si cam ce preturi sunt! Vezi ca sunt sub brand Gibson, iar raportul calitate/pret este unul f.bun. Daca vrei una noua, te poti adresa in Bucuresti lui Dan Istodorescu, reprezentantul firmei DEPOLD, la tel:0722 720 785. Preturi excelente! Verifica! :)

 

Pai m-am uitat inainte sa scriu aici si ce vreau depinde de ce mi se ofera fiindca nu am chiar atat de multi bani ... Tocmai din cauza raportului calitate/pret vreau sa fie Epiphone Les Paul :) ... adica degeaba vreau un custom de 600 daca tot ce mi se ofera e un standard de 300 sa zicem. Daca nu o sa gasesc ceva sh care sa imi convina mai strang cureaua o luna si iau o chitara noua.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

io am epiphone les paul 100 adusa din israel. super chitara. io sunt foarte multumit de sunet si de felu in care raspunde la ce cant. e super scula dupa parerea mea si nu numai a mea, chiar si a unor chitaristi profesionisti. 500 de euro mana a doua de la cineva care a luat-o cu 580 din israel. folosita vreo 2 luni..da n-o vand. poate sa-ti comande cineva de-afara da o sa te cam coste mai mult cu taxe vamale si comision etc.. daca te intereseaza cauta-l pe grosmann. si mai era ceva: aveau un epiphone les paul negru(nu stiu ce model) la muzica la zapada. nu stiu daca mai e. era destul de ieftin. bafta! intreaba-l si pe felix ca si el are vreo 2 epiphonuri.

Edited by Sebi Jack
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest madbluepaul

Cumpar Epiphone Les Paul

cat pot sa ofer? depinde de chitara :)

 

 

Mai e valabila cererea?

Epiphone Les Paul standard

red wine

2001

restul il stii de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Aduc la comanda orice model de Epiphone sau Gibson,saptamana viitoare voi avea preturile.

Epiphone Japan este superior celor distribuite in Europa,am avut ocazia sa incerc cateva.

Deasemenea voi avea ,incepand de sapt.viitoare corzi Ernie Ball,la pretul de 280 000 lei,adica cu 70 de mii mai putin ca Zapada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest SlashGNR

Aduc la comanda orice model de Epiphone sau Gibson,saptamana viitoare voi avea preturile.

Epiphone Japan este superior celor distribuite in Europa,am avut ocazia sa incerc cateva.

Deasemenea voi avea ,incepand de sapt.viitoare corzi Ernie Ball,la pretul de 280 000 lei,adica cu 70 de mii mai putin ca Zapada

 

salut, imi dai niste detalii - preturi la chitari, corzi Ernie mi-ar trebui..., mi-ar trebui un Epiphone, sunt din Arad / daca ma poti contacta pe Yahoo messenger: tripon_cristian@yahoo.com dar e bine si prin mail, ori aicea pe site 10x anywhere

 

 

iti aduc eu de pe thomann da zi ce vrei

 

 

Salut, scuze ca ma bag in disscutia voastra, poate ma poti ajuta: imi comand o chitara de la Thomann, dar nu am posibilitati sa o aduc :) as lua-o curand, daca mergi in Germania sau... nush... contacteaza-ma

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.