www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Video Test Ts808 Analog Sound


Recommended Posts

Salut baieti, am primit pedalutza respectiva de 2 zile si dupa cateva teste si eu ca marcel am numai cuvinte de lauda. Pedala suna foarte cristalin, sustain suficient si foarte versatila. Pretul este de 245 ron, lucrata bine, si promptitudine la livrare a fost de nota 10. Multumesc producator Gabriel Tudoran si pentru suport tecnic. Mai bine decat multe cuvinte (si gresite in cazul meu... :) ) am preferat sa trag un minivideo pentru prieteni de pe aici. Numai bine! merci.

 

Link to comment
Share on other sites

Merci baieti, va dati seama, am a casa o colectie de pedalutze keeley si cand mi a venit pedalutza aceasta ma uitam la ia cu zambetutu (adica nah, vedem ce poate roman acu), dupa cateva esperiente negative la scule din tara...nah, nu mai aveam incredere, dupa acea il bag in amplificator direct si nu puteam sa cred nici eu cat de bine canta...EXACT CE CAUTAM Uite ca pot si rumeni sa faca scule excelente...NU TOTI EVIDENT...dar si pe aici se poate. Asa ca in curand scot la vanzare cateva din pedalutze keeley americane si imi iao un set de pe aici ROMINESTI...nu de altceva, dar trebuie sa ma laud cu cateva prieten italian care zice ca aici se face numai rahaturi si nu numai ...pentru bucurie personala!!

Imi pare rao pentru iubitori lui TIMMONS ca pe video nu am combinat pedalutza respectiva cu un BBpreamp xotic...ideea era sa ascultam pedalutza in chestiune. IMPREUNA AIAIAIAIAIA MAMA MAMA..MA TINEAM TARE DE CHITARA SA NU SBOR IN BALCON.nu mai zic nimic!! Numai un cuvant...POT? cred ca da,,,,,,.....BELEEEAAAA!!!

ASTA LA VISTA!! Numai bine si merci de rewievuri!! ADRY

Edited by Musaro Adriano
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.