www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitare Legendare Raman La Bucuresti


Cosu
 Share

Recommended Posts

Chitara solo ºi chitara bas ce vor fi folosite de legendara formatie rock Nazareth în concertul susținut la Bucureºti pe data de 26 Aprilie 2009 pot fi ale tale. Cumpãrã-ți din timp bilet la concertul Nazareth ºi poți participa la tombola în urma cãreia poți câºtiga unul din cele doua instrumente muzicale. Câºtigãtorii vor fi anunțați in data de 19 Aprile la radio Magic FM.

 

Evenimentul organizat de Kompas events va avea loc la HALA, accesul facandu-se incepand cu ora 19.00.

 

Chitarele sunt puse la dispoziția trupei Nazareth de catre Guitar Shop.

 

Biletele se pot procura de pe TicketPoint

Link to comment
Share on other sites

mie intrebarea mi s-a parut buna, fara dume. Ca doar nu o a-tzi dea astia chitarile pe care canta au macar acelashi brand, o sa cante la bashcalie o piesa pe cine stie ce ciurucuri dupa care alea o sa fie puse la tombola, mai mult ca siguri ceva chitari care nu s-au vandut de cand s-a deschis magazinu sau ceva chitari cu probleme care e clar ca nu se vand, deci intrebarea baietului a fost super ok. Sper ca nu am deranjat pe cineva si acum o sa-mi iau BAN?

Link to comment
Share on other sites

Noi am primit un comunicat de presa si l-am postat pe site in ideea ca se leaga de ce discutam noi aici. Comentariile si intepaturile ieftine nu isi au locul. O sa ma interesez de susmentionatele chitare si o sa revin cu detalii.

 

revenind ....

 

GuitarShop nu face decat sa puna la dispozitia ORGANIZATORULUI (NU a formatiei

Nazareth) doua chitare Fender (un Std. Tele si un Std. P-Bass). Kompas Events

organizeaza tombola, si tot Kompas Events sunt cei care au formulat textul de mai

sus.

Nici titlul si nici continutul topicului nu apartin GuitarShop (sau RGC), sunt

strict formularile alese de catre organizatorul evenimentului pentru comunicatul de

presa.

 

Robertimis...te asigur ca instrumentele oferite pana acum de GS (ca premii sau

sponsorizari) pt. Manifest Yourself, Metalhead, Nationala de Rock ed. 1 si 2, Your

Way Out, Fabrica de Muzica, OCS, Suport pt. Underground ed. 1 si 2, Maraton la

Preoteasa nu au fost "ciurucuri".

 

Andrei Zarnoveanu

GuitarShop

 

 

sunt chitare legendare pentru ca cei de la nazareth vor canta pe ele, le vor semna

si le vor inmana personal castigatorilor. Cati din lume au o asemenea chitara?

 

 

Va rog sa va abtineti de la a posta doar pentru a va afla in treaba.

Link to comment
Share on other sites

Chitara solo ºi chitara bas ce vor fi folosite de legendara formatie rock Nazareth în concertul susținut la Bucureºti

GuitarShop nu face decat sa puna la dispozitia ORGANIZATORULUI (NU a formatiei

Nazareth)

 

...hmmmm, ca sa nu zic si ca titlul topicului e "chitare legendare raman la bucuresti"

Edited by ilun
Link to comment
Share on other sites

GuitarShop nu face decat sa puna la dispozitia ORGANIZATORULUI (NU a formatiei

Nazareth) doua chitare Fender (un Std. Tele si un Std. P-Bass). Kompas Events

organizeaza tombola, si tot Kompas Events sunt cei care au formulat textul de mai

sus.

Nici titlul si nici continutul topicului nu apartin GuitarShop (sau RGC), sunt

strict formularile alese de catre organizatorul evenimentului pentru comunicatul de

presa.

 

Robertimis...te asigur ca instrumentele oferite pana acum de GS (ca premii sau

sponsorizari) pt. Manifest Yourself, Metalhead, Nationala de Rock ed. 1 si 2, Your

Way Out, Fabrica de Muzica, OCS, Suport pt. Underground ed. 1 si 2, Maraton la

Preoteasa nu au fost "ciurucuri".

 

Andrei Zarnoveanu

GuitarShop

Daca este asha, frumos din partea magazinului, eu stiu doar ca de obiecei la scheme de gen, se da marfa ce a avut probleme sau nu s-a mai dat de la inaugurarea magazinului, nu este zic in special de magazinu asta, eu am generalizat faza, daca voi o sa sparge-tzi tiparele, va felicit inca de pe acuma si va urez la cat mai multe initziative de acest fel, cu scuzele de rigoare daca cumva am greshit.

Edited by robertimis
Link to comment
Share on other sites

buey da... daca tot nu zici de magazinul cu pricina... de ce naiba mai zici.. adica... afirmatii de genul soarele rasare din mare.. da in marea asta poate apune ca e la vest, nu stiu cat de interesante sunt.

 

sunt dezamagit sa vad ca toata lumea se plange ca 'nimeni nu face nimic in tara asta de **', dar cand cineva face ceva, se gaseste repede o explicatie ca... nu face ala asa, pe degeaba.. sigur are un motiv ascuns sa dea 2 fender-uri.

 

mi-as dori sa castige unul din cei care carcotesc si sa refuze sa ridice premiul, ca e 'marfa cu probleme'. sa il doneze unuia care nu are bani de astfel de marfa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Update/Clarificãri :

Ai visat vreodata sa ajungi artist??? Te ajutam sa faci primul pas!

 

Pentru prima oara in Romania, publicul prezent la un concert poate intra in posesia unor chitare…

 

Cu ocazia concertului NAZARETH, GuitarShop, distribuitorul exclusiv al chitarelor Fender in Romania, pune la dispozitie doua chitare Fender pe care membrii formatiei NAZARETH le vor personaliza cu autografe.

 

Posesorii biletelor vor putea participa in scurt timp la un concurs, prin intermediul postului de radio Magic FM, ce ofera posibilitatea de a castiga una dintre aceste doua chitare.

 

[de la promusicprod/maximumrock/bangyourbrain]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.