www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Deschiderea Oficiala A Magazinului M&c Musical Din Iasi, Luni 02 Martie 2009


Guest Calin
 Share

Recommended Posts

Pentru RGC-istii din Iasi,raspund la intrebari luni incepand cu ora 12,in subiecte legate de Marshall,Ibanez sau T Rex.Nu raspund la provocari :) Am sa cant vreo 20 de minute :)

Link to comment
Share on other sites

Asa cum spune si titlul, luni 02 Martie 2009 ora 12:00, se va deschide oficial noul nostru magazin din Iasi, b-dul Independentei nr. 26.

Invitat special, Rares TOTU, artist IBANEZ:

http://www.ibanez.co.jp/world/country/frame_romania.html

 

Va asteptam,

M&C Team

 

Oradea pe cand? :)

Edited by mihaitarta
Link to comment
Share on other sites

Spunea cineva mai demult pe forum cã sunt corzi la buc. la Muzica in Bucureºti....de asta întreb. Eu aº gasi utilã chestia asta...având in vedere cã am schimbat câteva seturi aproape noi din aceeaºi cauzã --> mi subțire. Nu ºtiu cum e la voi...dar la mine numai asta se rupe...ºi destul de des.

Link to comment
Share on other sites

Spunea cineva mai demult pe forum cã sunt corzi la buc. la Muzica in Bucureºti....de asta întreb. Eu aº gasi utilã chestia asta...având in vedere cã am schimbat câteva seturi aproape noi din aceeaºi cauzã --> mi subțire. Nu ºtiu cum e la voi...dar la mine numai asta se rupe...ºi destul de des.

ernie ball..set de 10 buc mi subtire..grosime 009 sau 010.iei unul si ai rez problema :)

Link to comment
Share on other sites

Dap...aveau Mi`uri Ghs.

 

ps: mulțumiri lui Rareº Totu pt. autografe, pt. demonstrații si pt. cã a avut rãbdare sã rãspundã la intrebarile noastre de noobs (la deschidere)

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest EldesT

Am Trecut si eu pe la magazin acu cateva zile ,e marpha, mai ales ibanezurile :) (Badass!)

OFF:McMusic poate distribui la comanda si instrumente de la alte magazine(Thomann)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.