www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest turshuanzen

Mare neseriozitate din partea lui turshuanzen , ma asigura ca imi v-a cumpara chitara si sa nu o dau desi am primit alte oferte iar apoi nu mai da nici un semn, eu pierzandu-mi celalat client.

 

Nu recomand colaborarea cu acest tziganush.

observ ca ma tratezi cu aceeasi nesimtire...chitara ta chiar nu isi merita banii...si eu nu dau banii daca nu sunt multumit de produs...ok?si pana la urma mi-am luat o chitara la fel de buna ca a ta la jumate de pret.:) si eram plecat din oras...nu aveam cum sa te anunt.Asa ca lasa nesimtirile si jignirile...si rog adminii sa stearga postul lui CulBoji pt ca este clar o jignire fara sens la adresa mea(care nu incerc sa pacalesc pe nimeni si nici macar nu il cunosc prea bine pe acest om...i-am zis ca s-ar putea decat sa ii iau chitara daca ma hotarasc si dupa ce ii fac un test) ...Si nu mai vorbesc ce frumos ai vorbit...din cate stiu traim in democratie si cumparatorul isi alege produsul...daca nu sunt mulumit nu il iau...clar?si crede-ma ca am fost f serios cu cel de la care am cumparat chitara...e tot de pe forum :)...iti poate confirma si el...

Edited by turshuanzen
Link to comment
Share on other sites

observ ca ma tratezi cu aceeasi nesimtire...chitara ta chiar nu isi merita banii...si eu nu dau banii daca nu sunt multumit de produs...ok?si pana la urma mi-am luat o chitara la fel de buna ca a ta la jumate de pret.:) si eram plecat din oras...nu aveam cum sa te anunt.Asa ca lasa nesimtirile si jignirile...si rog adminii sa stearga postul lui CulBoji pt ca este clar o jignire fara sens la adresa mea(care nu incerc sa pacalesc pe nimeni si nici macar nu il cunosc prea bine pe acest om...i-am zis ca s-ar putea decat sa ii iau chitara daca ma hotarasc si dupa ce ii fac un test) ...Si nu mai vorbesc ce frumos ai vorbit...din cate stiu traim in democratie si cumparatorul isi alege produsul...daca nu sunt mulumit nu il iau...clar?si crede-ma ca am fost f serios cu cel de la care am cumparat chitara...e tot de pe forum :)...iti poate confirma si el...

 

Omu, citeste din nou postu meu si zii ca nu asa ai facut, daca vrei o sa caut logurile cu chaturile pe mess sa vada toata lumea cum te-ai milogit sa nu dau chitara ca sigur o iei, iar acuma zici ca ai fost plecat cand inaite mi-ai zis ca nu m-ai contactat ca credeai ca imi dau io seama ca nu o iei??!

 

Aici nu ii vorba de calitatea produsului(care nu are absolut nici o problema), democratie, pret sau de aburelile tale de copil, e vorba de neseriozitatea ta. Am pus feedbacku aici ca sa stiie si alti oameni sa nu se increda in tine pt. ca esti genu care dai tzepe...

 

Am facut afaceri cu mai multi oameni seriosi de pe acest forum si inafara de tine nu am avut probleme cu niciunul.

Link to comment
Share on other sites

Guest turshuanzen

Omu, citeste din nou postu meu si zii ca nu asa ai facut, daca vrei o sa caut logurile cu chaturile pe mess sa vada toata lumea cum te-ai milogit sa nu dau chitara ca sigur o iei, iar acuma zici ca ai fost plecat cand inaite mi-ai zis ca nu m-ai contactat ca credeai ca imi dau io seama ca nu o iei??!

 

Aici nu ii vorba de calitatea produsului(care nu are absolut nici o problema), democratie, pret sau de aburelile tale de copil, e vorba de neseriozitatea ta. Am pus feedbacku aici ca sa stiie si alti oameni sa nu se increda in tine pt. ca esti genu care dai tzepe...

 

Am facut afaceri cu mai multi oameni seriosi de pe acest forum si inafara de tine nu am avut probleme cu niciunul.

eu cred ca ma confuzi...si o sa-ti para rau...pt ca eu chiar mi-am luat o chitara excelenta de pe acest forum de la un vanzator...si din cate stiu...nu i-am tras nicio teapa...continui sa ma ataci...si sa spui prostii la adresa mea...rog un admin sa ia masuri..pt ca eu nu sunt un om care trage tzepe :) ...si se deformeaza adevarul despre mine...si cui ii zici tu copil...ca vad ca dupa data ta de nastere sunt mai mare cu cativa ani decat tine...numai comentez nimic...pt ca mi-e sila sa ma pun cu toti in gura...cu toti nebunii...

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca ma confuzi...si o sa-ti para rau...pt ca eu chiar mi-am luat o chitara excelenta de pe acest forum de la un vanzator...si din cate stiu...nu i-am tras nicio teapa...continui sa ma ataci...si sa spui prostii la adresa mea...rog un admin sa ia masuri..pt ca eu nu sunt un om care trage tzepe :) ...si se deformeaza adevarul despre mine...si cui ii zici tu copil...ca vad ca dupa data ta de nastere sunt mai mare cu cativa ani decat tine...numai comentez nimic...pt ca mi-e sila sa ma pun cu toti in gura...cu toti nebunii...

 

Dupa ce mi te-ai laudat pe mess ca esti tare la olimpiade am dedus ca ai intre 16-18 ani dar probabil ca ai mai mult de 25 si tot in liceu esti :) ... Si hai zii ce chitara ti-ai luat si de la cine? Ca m-am saturat sa dai replica la tot ce zic io cu "mi-am luat chitara mai buna si mai eftina", nu intelegi ca nu tzine?

 

Inca o data, citeste primul meu post si zii ca nu asa ai procedat. Cu ce te-am atacat? Ca am zis la oameni adevaru despre tine? Marsh in banca ta copile si spera sa nu ne intalnim personal niciodata!

Link to comment
Share on other sites

Guest turshuanzen

Dupa ce mi te-ai laudat pe mess ca esti tare la olimpiade am dedus ca ai intre 16-18 ani dar probabil ca ai mai mult de 25 si tot in liceu esti :) ... Si hai zii ce chitara ti-ai luat si de la cine? Ca m-am saturat sa dai replica la tot ce zic io cu "mi-am luat chitara mai buna si mai eftina", nu intelegi ca nu tzine?

 

Inca o data, citeste primul meu post si zii ca nu asa ai procedat. Cu ce te-am atacat? Ca am zis la oameni adevaru despre tine? Marsh in banca ta copile si spera sa nu ne intalnim personal niciodata!

mah omule...tu esti tacanit sau cum?si cu ce obligatie sa iti dau tie...numele vanzatorului de la care am cumparat...;)si vorbeste mai frumos...si daca o sa ne intalnim personal...dc mi-ar fi frica?(implor un moderator sau un admin...sa observe ca omul asta continua sa spuna prostii...nici de doua ori nu am vb cu el macar...).

Link to comment
Share on other sites

A cumparat cineva de la wylde_alien ? Just asking..

Vreau sa iau si eu ceva de la el si ma gandeam ca poate are cineva un feedback de dat :)

 

Hai bre, chiar asa pe fata ? :)

Puteai pune intrebarea asta pe pm "cunoscutilor"... zic eu... :)

 

Sa nu se simta omul prost si sa se razgandeasca... :(

Link to comment
Share on other sites

pai de ce? eu chiar cred ca e foarte ok ca cineva, inainte sa cumpere de la altcineva de pe forum, sa puna o astfel de intrebare aici. ca doar nu e nimic de ascuns, si cred ca (majoritatea sper) suntem majori si vaccinati, si nu ne suparam, avand bineinteles asigurat un drept la replica si la aparare, daca e cazul

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest CoolRock

Puteti cumpara cu incredere de la CoolRock ! E un om de cuvant. Daca a spus ceva, pai atunci asa ramane... spre deosebire de "unii" bucuresteni. Asa ca, domnule Ciprian... un mare... > :)

 

 

Ms mult Catalin si sper sa mai facem afaceri si pe viitor.

 

RESPEKT \m/__(oo)__\m/ :)

Link to comment
Share on other sites

A cumparat cineva de la wylde_alien ? Just asking..

Vreau sa iau si eu ceva de la el si ma gandeam ca poate are cineva un feedback de dat :)

Am comandat la el un set de tobe de pe Thomann. Intr-o saptamana de la lansarea comenzii si alimentarea card-ului sau cu 50% din suma, tobele erau la mine acasa. Restul de bani i l-am trimis dupa ce m-am asigurat ca nu lipseste nimic. Este un om serios. Il recomand cu caldura.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vreau sa-i aduc si eu multumirile mele unui forum-ist de-al nostru :domnul Silviu (Stratman) care desi avea anumite probleme de sanatate m-a ajutat sa inchei o tranzactie cu domnul Florin Ochescu caruia ii multumesc de asemenea pentru promptitudine dar si d.p.d.v. al calitatii statiei. :)

Va recomand la toti colaborari cu acesti oameni !

Din pacate vad ca sunt si oameni lipsiti de seriozitate ca sa nu zic mai mult... si ma bucur ca-i daschis topicul asta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Am cumparat de la igorr un Behringer GM108 (http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=11418&pid=126474&st=0entry126474).

Totul a decurs in cele mai bune conditii, sunt foarte multumit.

Nu am nici o plangere, numai multumiri.

Apelati cu incredere. Om serios, ce mai! :)

 

Thx man! Cu cea mai mare incredere va rog sa apelati... cand va intereseaza ceva din "stoc-ul" propriu.

 

Nici nu stiam ca exista topicul asta insa si io vreau sa multumesc lui Theo_Viorel pentru chitara trimisa de la Constanta. Totul foarte profesionist cu Cargus ramburs, bine impachetata si protejata. De asemenea vreau sa-l mentionez pe Ursu pentru comanda sosita cu promptitudine de la Thomann, in foarte bune conditii si in timpul indicat. La fel si preturile+taxe au cele indicate pe topicul cu pricina. Asa ca puteti apela cu incredere la cei doi useri pentru nevoile voastre. Suntem si asa putini si daca noi nu ne respectam si nu facem "afaceri" pe incredere atunci nimeni nu ne va respecta. Asa ca keep going with the good references pentru cine merite cine nu dati-l in gat ca sa nu apelam niciodata.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lista cu oameni seriosi se completeaza cu Morgan, ce a cumparat o pedala de la mine. Sper ca este multumit. Spor la cantat! :)

Link to comment
Share on other sites

A cumparat cineva de la wylde_alien ? Just asking..

Vreau sa iau si eu ceva de la el si ma gandeam ca poate are cineva un feedback de dat :)

 

am luat eu de la el (bine... nu pentru mine) o chitara. a ajuns cam tarziu, dar a trebuit sa dea comanda. oricum, baiat bun

 

daca mai vrea cineva ceva de la el, e un tip serios. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
Lista cu oameni seriosi se completeaza cu Morgan, ce a cumparat o pedala de la mine. Sper ca este multumit. Spor la cantat! :)

 

asemenea, junkyard, cumparator serios :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.