www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

DrVet este un user neserios. M-a contactat intr-o vineri pentru a cumpara o husa si a ramas ca da el un semn luni pentru a ne intalni. Nu s-a intamplat nimic si in decursul a 2 saptamani l-am tot sunat eu deca vreo 3-4 ori iar ma tot amana, fie ca nu are timp, fie ca e plecat. Intr-un final nu a mai raspuns la telefon.

Link to comment
Share on other sites

Revin.

In clipa in care Tintin a scris asta: mich este un coleg de forum minunat, de cuvant si foarte serios, un om cu care se poate face o tranzactie fara nici o grija , eu i-am raspuns asta:

Despre faptul ca a aruncat la gunoi ceea ce i-ai trimis la schimb, desi sustineai ca functioneaza perfect, ce parere ai?

Momentan am luat eu mixerul din gunoiul lui si ii fac un "rewiev" asa cum merita, chiar si unul video, ca sa stie lumea cu cine are de a face cand vine vorba de tine. Daca ma insel, zi.

 

Ideea este urmatoare: Mich, un bun amic al meu, a facut, la incurajarile mele, un schimb cu Tintin, in care Tintin dadea un mixer perfect functional. Mixerul tebuia sa ajunga la mine, dar Mich l-a aruncat la gunoi, eu l-am luat din galeata crezand ca Mich fabuleaza si este prea pretentios, dupa care i-am dat si eu dreptate. De ce ma implic? Pentru ca Mich, repet, este un bun prieten al meu si pentru ca a facut schimbul cu acest Tintin la recomndarile mele privind integritatea si buna reputatie ale individului

 

Unii se oparesc la fund cand vine vorba de prietenii lor, ca unul aseara pe chat care ma ataca ca am indraznit sa ma iau de prietenul lui TEPAR, si le sar in aparare ca lor nu le-au tras teapa si ca nu ar trage nimanui. Asa ca, sa analizam impreuna ce a trimis Tintin.

In prima poza se vad cele doua ace de pescuit care au iesit din mixer. Nu avea nimeni nevoie de ele. De fapt, sunt singurele chestii care pot fi folosite la ceva.

post-997-0-29746800-1301416006_thumb.jpg

Trecand mai departe, vedem cum au fost izolate cele doua potentiometre schimbate, care reusesc sa dea o tenta de viata a mixerului, in sensul ca pacane si huruie si zbarnaie cand sunt atinse. Sunt singurele sunete care ies din el. A se remarca panglicile alea albe. Nu am reusit sa imi dau seama daca este hartie igienica sau servetel.

post-997-0-13896200-1301416237_thumb.jpg

Aruncand o privire catre coltul din stanga sus, incepem sa ne intrebam ce sunt acele culori nepotrivite unei placi si nu reusim sa distingem daca sunt numai niste sarme agatate acolo. In clipa in care realizam ca inca au pe ele niste cioburi de material ceramic, parca ne-ar veni sa banuim ca alea au fost, in zilele lor bune, niste rezistente, sau ceva piese electronice. Oare ne inselam? Ia sa ne uitam mai atent. Contrastul cu placa innegrita isi face treaba, si ne dam singuri raspunsul: acolo erau niste piese, sau vreun stalp de beton armat, dar au ramas numai conductorii sau, in cazul stalpului, armatura. Misto, nu?

post-997-0-31378100-1301416507_thumb.jpg

Haideti sa o privim si din alt unghi, ca sa nu ne insele privirea, ca vorba aia, Tintin a zis ca e perfect functional si ca poate a patit ceva pe drum. Iar noi il credem pe Tintin, ca nu da tepe la cunostinte. O sa ma uit mai atent.

post-997-0-79968800-1301416662_thumb.jpg

Ntz, nu are dreptate, nu pare functional nici macar cat de cat, d-apoi perfect functional.

Categoric, nu ii pot reprosa omului lipsa de sensibilitate la aplicarea potentiometrelor si gaurirea carcasei. E clar ca nu se pricepe, dar asta nu mai este treaba mea. Estetica ma lasa rece, asa ca oroarea ce urmeaza nu mi-a frant inima.

post-997-0-55707800-1301416861_thumb.jpg

Faptul ca butoanele sunt praf, mai fara picioruse, mai cu ele rupte, poate fi de inteles, dar nu erau toate.

Sa ne mai clatim ochii un pic cu acele de pescuit. La vara o sa le folosesc, promit sa trimit niste peste si posesorului lor de drept. Sper ca ma lasi sa le consider un imprumut, Tintin, da?

post-997-0-58717400-1301417083_thumb.jpg

 

Sa reiau ce este de reprosat acestui mixer: nu functioneaza pe nici un canal, insa pe unul parca zbarnaie ceva. Nu ceva inteligibil, ci un simplu zbarnait. Fazele cu "la mine functiona perfect, o fi patit ceva pe drum" ale distinsului Tintin nu pot fi crezute nici de un copil. Asa ceva numesc TEAPA, indiferent cine, cum si de ce ii sare in aparare.

Asa ca atentie la el, daca nu va cunoasteti personal.

Apropos, imi scria ca banuieste ca l-am stricat eu intentionat ca sa il compromit. Nu te compromit, arat ce trimiti. Si atat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu mai prea am timp de atarnat pe forum si de aia am aflat de la un prieten de acest post, acuma ca am intrat sa ma ma apuc cu inceputul. Am facut un schimb cu un coleg de forum, Mich. Eu am trimis un mixer si el un telefon mobil, mixer vechi si telefon mobil din 2004. \am pus poze cu mixerul pe rgc, am precizat ca are 2 potentiometre schimbate, omul a mai cerut poze suplimentare, am facut si am trimis poze suplimentare. Am precizat si telefonic ca mixerul are 2 potentiometre schimbate, oricum se poate verifica si din anuntzul de la mica publicitate. Omul a primit mixerul, eu inca nu telefonul, ma suna si imi zice ca a ajuns mixerul, dar ca el a crezut ca butoanele sunt schimbate si nu potentiometrele, i-am zis ca scrie si in anuntz si am precizat si telefonic acest lucru, a spus ca el a vrut sa faca cadou la un prieten acest mixer dar deoarece sunt schimbate potentiometrele nu poate, AM SPUS ATUNCI LA TELEFON, NU E NICI O PROBLEMA DACA NU ESTE CE VREI TRIMITE MIXERUL INAPOI SI GATA, a zis ca nu trimite si ca este ok schimbul, A PRECIZAT CA EL NU A INCERCAT MIXERUL PT CA NU IL PUTEA FACE CADOU ORICUM SI CA LA ARUNCAT LA GUNOI, alegerea lui personala, a ajuns si telefonul am vorbit cu omul la telefon am spus ca este ok, el iara a spus ca este ok si gata. Scriu pe feedback despre useri si ma trezesc ca imi scrie o alta persoana ca sunt tzepar, am scris atunci ce era de scris si am trimis un mail lui Mich, prietene uite un anume nenea rau ma acuza ca ti-am dat tzeapa, ca mixerul nu merge, de ce nu mi-ai zis asta cand a ajuns mixerul si am vorbit la telefon? Omul imi spune ca el a vrut sa ajute si a picat la mijloc si ca e treaba mea si a lui nenea rau, am zis bine dar daca era o problema de ce nu ai zis ca doar ti-am zis sa trimitzi mixerul inapoi cand mi-ai zis ca tu ai crezut ca doar butoanele sunt schimbate, de ce nu ai zis ca e stricat sau nu merge? Omul imi spune ca el nu l-a incercat, a 2-a oara, i-am zis ca ii trimit telefonul inapoi si nu e nici o problema si mi-a zis ca nu e nevoie. \eu am aflat atunci de postul lui nenea rau, prin link-ul pe care acesta mi l-a trimis pe PM tot el.NU mai zice nimeni nimic, dupa o perioada destul de lunga ma contacteaza nenea rau pe PM din nou, ca el a gasit 2 ace de pescuit in mixer, ii raspund frumos ca eu nu pescuiesc, nu am pescuit si nu am sau am avut scule de pescuit, imi zice ca merge un canal si restu nu si ca ce facem , cum o scoatem la capat? Il intreb care e solutzia lui, el imi zice ca va repara pe banii lui mixerul si mi-l trimite inapoi, ii spun sa-l trimita si eu ii trimit telefonul, asta dupa ce mi-a zis ca Mich a avut nishte interventzii pe cord deschis in urma nervilor, chiar imi pare rau sa fi auzit asha ceva deoarece Mich mi s-a parut un tip ok, cu scapari de memorie doar, dar ok. Imi scrie si Mich, ca el nu-shi mai aminteshte sa-mi fi zis ca el nu a incercat, ii zic ok daca nu-tzi mai aduci aminte, nici o problema, itzi voi trimite telefonul inapoi si gata. La care el imi spune ca o sa dea el banii lui nenea rau sa repare mixerul, pai ori pune banu nenea rau, sau vorbeshte doar sa para stapan pe situatzie, sau ii pune Mich? Treaba lor pana la urma, mai spune ca o sa dea adresa mea lui nenea rau sa trimita mixerul si il trimite , ii spun prietene hai ca am inteles ca de 2 ori ai zis un lucru si nu ti-l mai aminteshti, dar din cele cateva discutzii pe care noi le-am avut telefonic ar fi trebuit sa sti ca eu sunt plecat deja in Germania, ca doar ti-am zis de mai multe ori si pana la urma asta a fost motivul schimbului, un moxer pe un telefon liber de retzea ca sa poata fi folosit aici in Germania, la care imi raspunde aaa, am uitat.Asta a fost povestea pana la aparitzia acestui post. Acuma de la a avea 2 ace de pescuit in mixer, a merge un canal si restu nu, la actuala poveste in care placa este arsa si lipsesc piese si altele sunt pushcate eu consider ca e cale lunga. Nu ash vrea sa cred ca nenea rau e unul dintre cei pe care i-am luat la mishtouri pe forum aici sau pe care l-am prins pe vremuri cu ceva rahaturi si care acuma a gasit momentul sa loveasca pe la spate, acuma sincer tot ce spune el ca este stricat cred ca putea sa strice si el din rautate sau razbunare, stiu ca aici pe forum am nu numai prieteni, sunt multzi pe care i-am gasit ca umblau cu cioara vopsita si multzi de care am mai facut mishtouri justificate, sau nu.Stiu ca exista padurarul care sta mereu calare pe rgc ca sa-mi gaseasca nod in papura de ciuda ca i-am dat peste nas, dar nu cred ca cei care au cumparat de la mine ceva, cei cu care am facut schimburi, sau cei de la care am cumparat eu ceva de pe forum, cu exceptzia lui nenea rau cu care culmea eu nu am avut nici o afacere, se pot plange ca nu am fost corect sau i-am intzepat cu ceva si au fost destule aceste persoane nu uneori nu a fost deloc vorba de scule ieftine. Daca cineva ma considera pe mine tzepar sau nu, sincer sa fiu nu ma intereseaza, cine ma cunoashte stie cum sunt, Oricum eu chiar ash vrea sa ma retrag de pe forum oficial pentru ca o sa-l las pe mai tanarul meu coleg de forum, Ramurel sa vegheze ca lucrurile sa mearga bine, eu ma consider prea batran sa mamai cert si sa mai intru in polemici cu toata ceata de mini rockeri si consider ca la varsta mea am si altceva de facut decat sa spun bancuri pe RGC si sa ma ocup de imbarligaturi si cioraneli. Asta este tot ce am avut de spus, ca incheiere a activitatzii pe acest forum, acuma putetzi arunca cu pietre deoarece voi mai riposta. :rulez:

PS, vezi ca unele dintre gaurile alea date cu bormashina par foarte, foarte fresh :rolleyes:

Edited by Tintin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

PS, vezi ca unele dintre gaurile alea date cu bormashina par foarte, foarte fresh rolleyes.gif

 

Iar telenovele? Crezi ca Mich i-ar da mixerul Nenea Rau pentru a-l izbi cu barosul si apoi sa te acuze pe tine?

 

 

Oricum eu chiar ash vrea sa ma retrag de pe forum oficial pentru ca o sa-l las pe mai tanarul meu coleg de forum, Ramurel sa vegheze ca lucrurile sa mearga bine, eu ma consider prea batran sa mamai cert si sa mai intru in polemici cu toata ceata de mini rockeri si consider ca la varsta mea am si altceva de facut decat sa spun bancuri pe RGC si sa ma ocup de imbarligaturi si cioraneli.

 

Chiar asa. Iti strangi jucariile si pleci acasa, dar inainte de asta vrei sa demonstrezi ca tu esti cel mai tare si ca noi suntem niste zevzegi.

 

 

Acum serios: ar fi interesant sa auzim si parerea celui care a luat mixerul de la Tintin. Tintin are totusi o reputatie de vanzator de incredere, deci ceva e ciudat aici.

Link to comment
Share on other sites

Da, bineinteles, l-am stricat noi ca sa te compromitem pe tine. Aproape ca nici nu imi vine sa cred ca insumat Mich cu tine si cu mine avem peste un secol de viata, in parti aproape egale. Si nnu ma mir de partile noastre, ci de a ta.

Nu am vandut niciodata nimic pe forum, repet, ca ti-am mai spus, deci nu aveai ce vanzare sa imi strici sau sa am ceva cu tine vreodata. Mistouri de mine nu ai putea sa faci, iti garantez, ca raspunsuri cel putin pe masura as fi avut oricand, si treaba s-ar fi intins mult si bine. Dar concluzionand si avand dovada ca ai dat teapa, mi se pare normal sa spun si altora ca ai umblat cu cioara vopsita. Nu esti singurul care simte nevoia sa spuna cand observa nereguli.

Ar fi fost frumos din partea ta sa accepti macar ca gunoiul ala ar fi putut avea probleme, nu sa insinuezi din prima ca este o conspiratie impotriva ta. Nu avem timp de asa ceva, nu avem motive pentru asa ceva. Iar daca gaurile alea ti se par "fresh", adu-ti aminte cand le-ai dat. Ramai sanatos, cu ingamfarea si infatuarea de care dai dovada.

 

PS: reputatia de vanzator de incredere nu o contest pana la schimbul care este acuma in discutie. Nu pot decat sa banuiesc ca, ramanand numai cu gunoiul ala, s-a gandit ca poate mai functioneaza si de aia l-a dat. Poate a fost o scapare, o mica greseala neintentionata, dar tonul si acuzatiile aruncate absolut aiurea cand i s-a atras atentia deja depasesc orice limita a celui mai sumar bun simt.

Edited by Nenea Rau
Link to comment
Share on other sites

avem peste un secol de viata

 

Dar children at heart :)

Genial.

 

Tintin are totusi o reputatie de vanzator de incredere, deci ceva e ciudat aici.

Pai nu stiu pt ca poate...stiu si eu...Lucrurile luate de mine de la el(adica vreo 5 la numar)...MERG? Din care majoritatea sunt 1965-1982?? :death:

Tintin nu a desfacut ala, nu are bormasina :lol: , nu are TIMP de prostii dinastea, ca altii. :wacko:

Mie mi se pare tare, omul a spus clar, e vreo problema spune-mi, se rezolva in orice mod.Se pare ca unii sunt nepasatori

Si nu ma bag pt el, tranzactiile lui sunt treaba lui, ma doare fix in cot cum si pe el il doare in cot de ale mele, dar mi se pare bizara toata treaba, si daca mixerul era stricat, Mich a tacut(desi alternativa de rezolvare i-a fost prezentata), si sare nenea-ul rău in schimb.

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

Nu, genial este cum te oparesti tu. Ai avut de a face cu gunoiul ala de mixer? Nu m-ar mira sa certifici si tu ca era functional. Ar fi genial, dar nu m-ar mira. :yay:

Mai baga-i eventual niste feedback pozitiv, poate mai da niste ciurucuri la altii.

Nu l-a desfacut si nu are bormasina! :respect:

Edited by Nenea Rau
Link to comment
Share on other sites

Nu, genial este cum te oparesti tu. Ai avut de a face cu gunoiul ala de mixer? Nu m-ar mira sa certifici si tu ca era functional. Ar fi genial, dar nu m-ar mira. :yay:

Mai baga-i eventual niste feedback pozitiv, poate mai da niste ciurucuri la altii.

Nu l-a desfacut si nu are bormasina! :respect:

 

Ma...,,oparesc'' eu? :blink: CE TARE! :lol::tardlol: da ce legatura am eu? Nene rău , daca tie ti se pare ca am scris la bascalie ca nu are bormasina, well, it's not.

As fi dat orice sa fie la mine sa il testez sa stii... Deci nu am cum sa certific nimic din pacate.

Eu doar ti-am zis, ce am eu de la el , merge. And that's a fact.

Nu e treaba mea, nu ma priveste, dar sunt foarte curios sa vad clar ce are mixerul ala, asta e problema mea. Imi place sa fix things deci,daca doresti, poti sa mi-l trimiti sa ma si eu la el. (sau probabil le stii pe toate si stii sa il repari tu, atunci ma plec in fatza răutatii dvs :respect: )

 

Mai baga-i eventual niste feedback pozitiv, poate mai da niste ciurucuri la altii.

my god man, rad copios :lol: :lol:

 

Dar serios acum, vreau si eu sa vad ce are acel mixer, da-mi add la sarbescu_razvan si trimite-mi niste poze mai clare, nu alea de pe rgc.

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

Pai nu stiu si nu ma prea intereseaza ce legatura ai tu. Alaltaieri pe chat ma ironizai vis-a-vis de chestia asta, acuma ai sarit iarasi, fara sa stii despre ce este vorba, dintr-o solidaritate care iarasi nu ma intereseaza. Daca are bormasina sau nu iarasi nu ma intereseaza, dar insinuarea ta a fost vadita. Ca ce ai tu de la el si merge va priveste, nu am spus ca tot ce a vandut vreodata este defect, ci ma refeream strict la cazul asta.

Sa iti trimit tie ala? Nu stau eu sa iti fac tie demonstratii, oricat de simpatic ai fi. De asemenea, pozele alea sunt concludente si certifica in mod clar, zic eu, ca gunoiul ala nu este functional. Acuma sa stau sa fac poze asa cum vrei tu, nu ma simt obligat.

Pana maine cand ma intorc de la munca o sa te las sa combati cum vrei si sa convingi pe cine vrei ca eu l-am adus in halul ala si ca de fapt era ok cand a ajuns.

Bafta maxima.

 

PS: plecaciunile nu le accept, ma duc cu gandul la altceva.

Link to comment
Share on other sites

Pai nu stiu si nu ma prea intereseaza ce legatura ai tu. Alaltaieri pe chat ma ironizai vis-a-vis de chestia asta, acuma ai sarit iarasi, fara sa stii despre ce este vorba, dintr-o solidaritate care iarasi nu ma intereseaza. Daca are bormasina sau nu iarasi nu ma intereseaza, dar insinuarea ta a fost vadita. Ca ce ai tu de la el si merge va priveste, nu am spus ca tot ce a vandut vreodata este defect, ci ma refeream strict la cazul asta.

Sa iti trimit tie ala? Nu stau eu sa iti fac tie demonstratii, oricat de simpatic ai fi. De asemenea, pozele alea sunt concludente si certifica in mod clar, zic eu, ca gunoiul ala nu este functional. Acuma sa stau sa fac poze asa cum vrei tu, nu ma simt obligat.

Pana maine cand ma intorc de la munca o sa te las sa combati cum vrei si sa convingi pe cine vrei ca eu l-am adus in halul ala si ca de fapt era ok cand a ajuns.

Bafta maxima.

 

PS: plecaciunile nu le accept, ma duc cu gandul la altceva.

 

Alo! Nu te ataca nimeni mane, eu chiar vreau sa rezolv ala(pentru ca evident, vad ca are hibe; doooh?). In privinta asta de ce te porti asa nu am inteles. Daca ai fi si tu cu anumite hobby-uri cum am eu, ai intelege de ce vreau sa il repar, pur si simplu e o chestie de obsesie :D

Cat despre ironizari, uneori sunt si simple glume ;)

Nu ma cobor asa jos pana la rhino cheek stuff, nu imi ofera nici o satisfactie sa te jignesc. Ma deranjeaza ignoranta ta cu privire la bunavointa mea de a incerca sa vad ce are, dar in fine.Eu nu vreau sa conving pe nimeni de nimic, nu stiu ce ai inteles tu din ce am scris.:huh:

Bafta si tie.

Edited by Razvan S.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru implicarea pozitiva pe care nu am inteles-o. Ma bucura si ma maguleste, de asemenea iti multumesc pentru ca vrei sa ajuti la reparatie. O sa fiu nevoit insa sa refuz politicos, avand in vedere ca deja reparatia a inceput.

Si aici am incheiat cu subiectul asta, cel putin eu.

 

Ok, cu placere. Hai ca merg sa chitarisesc :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Eu unul n-am avut treaba nici cu Tintin, nici cu Nenea Rau insa cat timp s-a bagat Razvan S., cu cele mai bune intentii din cate mi s-a parut si a fost plesnit peste fata de Nenea Rau, nu pot sa trag decat o concluzie. Nenea Rau a vorbit el mult la inceput, dupa postul lui Tintin insa si-a luat coada intre picioare si-a lasat-o moarta, dandu-si seama ca nu-i merge smecheria. Na, asta am dedus eu urmarind sirul evenimentelor.

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau, dar ai inteles gresit. Sau prost. Sau cum vrei tu, dar nu ai inteles nimic.

Acuma, daca tot ti-ai dat cu parerea dupa principiul "a vorbit Ion, ca e si el om", na ca mi-am dat si eu. :lol:

De dadatori cu presuputzul e plina lumea, iar intre picioare am un ditamai caltabosul cu doua bile, nu o coada. Sau nu se facea sa mentionez asta? Dar cata vreme vin spectatori si anima show-ul, ma gandesc ca ar fi misto ca si la teatru spectatorii sa ii ia la intrebari pe actori despre ceea ce s-a intamplat in piesa si eventual sa-i omoare cu pietre daca subiectul piesei ar fi impus chestia asta. Adica, cum ar zice iobagul, "sa se faca dreptate" :)))). Asa ca imi asum si cred ca am dreptul sa raspund oricarui spectator in parte, cata vreme sunt intrebat.

Edited by Nenea Rau
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

offtopic am si eu o nelamurire...ce vrei sa faci cu mixerul ala?adica vad ca vrei sa il si repari :wacko:

mixerul asta nici daca functiona perfect nu prea ai ce face cu el..parerea mea e ca te complici cu o vechitura cand puteai sa iei un mixer mai nou (gasesti destul de ieftin)cu mai putina canale si cu care iti faceai treaba perfect...

Link to comment
Share on other sites

offtopic am si eu o nelamurire...ce vrei sa faci cu mixerul ala?adica vad ca vrei sa il si repari :wacko:

mixerul asta nici daca functiona perfect nu prea ai ce face cu el..parerea mea e ca te complici cu o vechitura cand puteai sa iei un mixer mai nou (gasesti destul de ieftin)cu mai putina canale si cu care iti faceai treaba perfect...

 

Bre, pana la urma Tintin a spus in anuntul de vanzare ca mixerul functioneaza foarte bine. Citez:

 

 

Vand Boss BX-8 Micro Mixer made in Japan in stare foarte buna de functionare, vine cu traf original, singura problema este ca potentiometrele de master volum au fost schimbate cu 2 potentiometre diferite care au fost montate fara sa se aduca nici o alta modificare carcasei sau a placii, ele se pot oricand schimba daca se doreshte acest lucru. Ca sa se vada exact despre ce este vorba voi pune poze si atasez si un link unde sunt si infromatiile despre scula. Pret 60 euro, date de contact robertimis@yahoo.com, robertimis id de mess si 0723992973 mobil.

 

 

http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/55384-vand-boss-bx-8-micro-mixer-made-in-japan/page__view__findpost__p__535313

 

Din pozele puse de el nu se vede decat un buton lipsa.

Intrebarea e daca mixerul a ajuns la cumparator in starea precizata de Tintin (perfect functional, doar cu doua pot-uri schimbate si-atat) sau in halul in care apare in pozele lui NeneaRau.

Link to comment
Share on other sites

Bre, pana la urma Tintin a spus in anuntul de vanzare ca mixerul functioneaza foarte bine. Citez:

 

 

 

 

http://forums.rgc.ro...post__p__535313

 

Din pozele puse de el nu se vede decat un buton lipsa.

Intrebarea e daca mixerul a ajuns la cumparator in starea precizata de Tintin (perfect functional, doar cu doua pot-uri schimbate si-atat) sau in halul in care apare in pozele lui NeneaRau.

 

diferenta e enorma.in linkul vanzatorului mixerul arata chiar bine.nu cred ca cei de la curierat l-au adus in starea asta.adevarul e undeva la mijloc :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.