www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Distorsed

Cum au zis si altii zic si eu, gigimarga ruleaza, rabdator, serios, foarte atent la detalii, recomand cu caldura orice tranzactie cu dumnealui!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Despre CIUBZ: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=22317

ANUNT PENTRU TOTI: Foarte neserios baiatul acest!!! Scriu aceasta postare pentru sa anunt la toti baieti care vrea sa se apuce sa cumpere ceva de la baiatul acest care aduce scule americane din 'moldavia'?? Sa stie toata lume la ce trebuie sa se astepte!!! Ma rog, dupa atatea telefoane (specific ca sunam de la ploiesti la un numar din strainatate, moldavia, ma rog...) trebuia sa vina coletu (era vorba de un pedal bb preamp) pe 27 MAI!!! Descoper dupa nu stiu cate telefoane ca 'baiatul' era la mare... Pana aici toate bine, se intorce pe 1 iunie din anatalya linistit (culme ca a si postat mai deasupra cu mandrie faptul ca a fost in anatalia..)si il sun si ma zice ' Da cum sa nu, coletu este in drum spre bucuresti....' MARE MINCIUNA, il sun iaras dupa o septmana si ma zice ca se resolva repede.....acu am ajuns la 19 IUNIE si inca astept coletu cu pedala si nici macar nu mai raspunde la telefon, este o mesajerie vocala care zice: LASATI UN SMS!!!!!!!!!!!!!

Sincer vorbind dadam 180 de euro cand la toman este 220 NOU!!!

AUSI ceva Domnul Ciobanul, pedala aceea nu te mai deranja sal trimiti, poti sa til bagi in CUR!!!!!!!

Scusatima baieti dar cred ca am cheltuit mai mult de telefoane decat de de pedala si sper cca postare mea sa fie de folos la alti prieteni pe rgc sa nu pateasca ce am patit eu. Numai bine si scuze de off topic.

Link to comment
Share on other sites

Despre CIUBZ: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=22317

ANUNT PENTRU TOTI: Foarte neserios baiatul acest!!! Scriu aceasta postare pentru sa anunt la toti baieti care vrea sa se apuce sa cumpere ceva de la baiatul acest care aduce scule americane din 'moldavia'?? Sa stie toata lume la ce trebuie sa se astepte!!! Ma rog, dupa atatea telefoane (specific ca sunam de la ploiesti la un numar din strainatate, moldavia, ma rog...) trebuia sa vina coletu (era vorba de un pedal bb preamp) pe 27 MAI!!! Descoper dupa nu stiu cate telefoane ca 'baiatul' era la mare... Pana aici toate bine, se intorce pe 1 iunie din anatalya linistit (culme ca a si postat mai deasupra cu mandrie faptul ca a fost in anatalia..)si il sun si ma zice ' Da cum sa nu, coletu este in drum spre bucuresti....' MARE MINCIUNA, il sun iaras dupa o septmana si ma zice ca se resolva repede.....acu am ajuns la 19 IUNIE si inca astept coletu cu pedala si nici macar nu mai raspunde la telefon, este o mesajerie vocala care zice: LASATI UN SMS!!!!!!!!!!!!!

Sincer vorbind dadam 180 de euro cand la toman este 220 NOU!!!

AUSI ceva Domnul Ciobanul, pedala aceea nu te mai deranja sal trimiti, poti sa til bagi in CUR!!!!!!!

Scusatima baieti dar cred ca am cheltuit mai mult de telefoane decat de de pedala si sper cca postare mea sa fie de folos la alti prieteni pe rgc sa nu pateasca ce am patit eu. Numai bine si scuze de off topic.

E foarte urat ca se intampla asta. Banii de pedala i-ai trimis inainte sau este ramburs?

Link to comment
Share on other sites

Salut cosu, Te ai tuns frate???? Aniway, nu, Doamne Fereste ca bani erau ramburs, cu postare mea nu am vrut sa fac un rao gratuit nimanui, nu este de mine, dar stiti cu toti cum este cand astepti un colet si nu ajunge niciodata, in plus ma dat peste cap bataia de joc...ausi tu...este in drum spre bucuresti.... :) Tare de tot. Cosu, daca imi zicea ca coletu putea sal trimita peste o luna sau ca intarzia un pic nu erau probleme dar dupa o luna nici nu mai raspunde la telefon...este culme!! Ce sa zic, am cumparat multe prin RGC si am vandut multe, eu am fost mereu multumit de toti, si de tine de latfel si acu ca stiu de rubrica aceasta iao ocasie sa va multumesc pe toti. Aceasi chestie era cand trimiteam eu colete la baieti de pe rgc, sa intamplat in cel mai rao caz ca am intarziat 1 zile pentru ca eram foarte ocupat dar cum puneam coletu sunam imediat pe interesat sa i zic ca este plecat si sa i do nr. de colet, pentru ca STIU ce inseamna sa astepti un colet, in particolare cand este vorba de 'jucariile noastre'. Merci inca o data!! Numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Legion

cata.psycho

 

Feriti-va de el daca spune ca vrea sa cumpere ceva.

Cuvantul "neserios" e putin spus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Falling_into_infinity: un cumparator corect si o prezenta deosebit de agreabila in persoana. Sa se bucure dumnealui de scula si sa aiba parte numa' de tranzactii meseriase.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sunt nevoit sa ma alatur corului si sa-l recomand tuturor pe gigimarga :)

 

+1 gigimarga :):):D , m-a ajutat sa repar un Metal Muff pe care l-am cumparat stricat de la un anumit user de pe forum (astea sunt riscurile cand cumperi prin posta, omul spusese ca e perfecta si intr-adevar era perfect stricata)

Link to comment
Share on other sites

Pun ºi eu o listã a forumiºtilor cu care am fãcut tranzacții (vânzãri, cumpãrãri, schimburi) ºi care din punctul meu de vedere sînt de încredere: IRON MIKE, MIEZU, ADMIRAL ANDREWS, EDMOND, BAU BAU, MIHUBRAVE, MR. FRITZ, TOM SAWYER, BARBAROSSA, SUPERMAN, MARIUS T, ALEX STRAT 69, FREELANCER, ALEXYZ, ABWEHR. I-am trecut în ordinea în care mi i-am amintit ºi-mi cer scuze dacã am omis pe cineva.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.