www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 92 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AlinMetallica

intr-adevar, erau parca 2 saptamani sau ceva in genul acesta, eu unu ma grabeam sa scot mai mult de 25 de posturi, nici nu a fost nevoie cu 0,00000x posturi/zi am reusit sa strang,

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Asta vad ca e din feb, se mai face duelul? Ca sa stiu daca sa inregistrez.

 

cat nu e topicu inchis posesteaza ce vrei u !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest newman

nimeni nu ne baga in semana...nici macar nu se obosesc sa ne anunte si pe noi ce se intampla :) ....am senzatia ca pana la urma o sa votam fara poll si o sa calculam rezultatele "cu pixul pe hartia " :) .....

Link to comment
Share on other sites

Guest JeeFo

s-o fi pus limita..la 1000 de meldoii incepe votarea :)

 

am zis si eu sa-mi iau inima in dinti sa particip pentru prima oara..si ce sa vezi..prima oara cred ca e si ultima oara :) :)

 

ce naibii..nu mai sunt pene?..renuntati la ideea cu datul penelor dar sa inceapa votarea...asta cu penele este singurul motiv logic pentru care nu ar incepe votarea din punctul meu de vedere...asa ca de asta am zis acest lucru

 

asteptam

Link to comment
Share on other sites

Guest Granata
hai sa il batem pe cosu la cap pana incepe votarea !!! :)

Poate au uitat de duel, poate de acum incolo o sa fie 1 duel pe an, cine stie. Eu mai sper totusi ca o sa se treaca in curand la votare. Numai bine tuturor.

Link to comment
Share on other sites

s-o fi pus limita..la 1000 de meldoii incepe votarea :)

 

am zis si eu sa-mi iau inima in dinti sa particip pentru prima oara..si ce sa vezi..prima oara cred ca e si ultima oara :D:)

 

ce naibii..nu mai sunt pene?..renuntati la ideea cu datul penelor dar sa inceapa votarea...asta cu penele este singurul motiv logic pentru care nu ar incepe votarea din punctul meu de vedere...asa ca de asta am zis acest lucru

 

asteptam

 

 

pana-i scumpa nene :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
Si fiind carcotasi veti face votarea sa inceapa mai repede?

 

nici pe departe dar poate se uita pe aici vreun admin, moderator ceva, observa ca asteptam de cateva luni, si ne spun si noua ceva, ca e prea de tot

 

s-o fi pus limita..la 1000 de meldoii incepe votarea :)

 

am zis si eu sa-mi iau inima in dinti sa particip pentru prima oara..si ce sa vezi..prima oara cred ca e si ultima oara :D:)

 

ce naibii..nu mai sunt pene?..renuntati la ideea cu datul penelor dar sa inceapa votarea...asta cu penele este singurul motiv logic pentru care nu ar incepe votarea din punctul meu de vedere...asa ca de asta am zis acest lucru

 

asteptam

 

sau poate nu au nici o idee de backing track pentru 93,

 

da' nici asta nu e prea logica, da u iti dai seama cat o sa dureze votarea? ca pana asculti atatea melodii se inchide votu ! :):D:D

 

...........

poate vor sa depasim recordul mondial la participanti

 

 

 

 

in fine, eu unu i-am trimis pm lu cosu sa imi zica si mie ce se intampla aici

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

nici pe departe dar poate se uita pe aici vreun admin, moderator ceva, observa ca asteptam de cateva luni, si ne spun si noua ceva, ca e prea de tot

 

 

 

sau poate nu au nici o idee de backing track pentru 93,

 

da' nici asta nu e prea logica, da u iti dai seama cat o sa dureze votarea? ca pana asculti atatea melodii se inchide votu ! :):D:D

 

...........

poate vor sa depasim recordul mondial la participanti

 

 

 

 

in fine, eu unu i-am trimis pm lu cosu sa imi zica si mie ce se intampla aici

 

 

Ma musca bacalaureatul de buci si nu se schimba BT-ul ! :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
nici pe departe dar poate se uita pe aici vreun admin, moderator ceva, observa ca asteptam de cateva luni, si ne spun si noua ceva, ca e prea de tot

 

 

 

sau poate nu au nici o idee de backing track pentru 93,

 

da' nici asta nu e prea logica, da u iti dai seama cat o sa dureze votarea? ca pana asculti atatea melodii se inchide votu ! :):):)

 

...........

poate vor sa depasim recordul mondial la participanti

 

 

 

 

in fine, eu unu i-am trimis pm lu cosu sa imi zica si mie ce se intampla aici

ba da cate raspunsuri mi-a trimis cosu !!! va si ce intemeiate sunt scuzele, numarul raspunsurilor este 0 :D:D:D;);)

Link to comment
Share on other sites

Guest JeeFo
ba da cate raspunsuri mi-a trimis cosu !!! va si ce intemeiate sunt scuzele, numarul raspunsurilor este 0 :):):D:D:D

 

presupun ca e pe cale de disparitie duelul :)

Link to comment
Share on other sites

"92"

 

 

Acesta devine

 

"DUELUL SECOLULUI"

 

 

 

hehe

 

dar voi fara organizare "de sus" nu puteti canta ? faceti colaborari , sau jam-uri cum fac alti colegi de forum.

 

Si cereti celorlalti sa dea note , se pot aduna si manual rezultatele .

 

Unde-i colegul nostru basist ?"Slow Migration and the Huba Hu ....." .

 

Rugati-l sa organizeze el colaborari sau jam-uri are talent ptr asa ceva.

 

Admini sunt si ei studenti si au si ei cate ceva de facut .

Link to comment
Share on other sites

Guest newman

pe de o parte e de inteles ca mai are treaba si cu facultatea.si io sunt student si stiu cum e,dar pe de cealalta parte....asta nu e o scuza admisibila...cand si-a luat angajamentul sa fie administrator si mai ales sa organizeze un concurs si-a asumat o responsabilitate...prin urmare nu e problema noastra ca si-a luat un angajament pe care nu il poate respecta...io ii urez succes cu facultatea,dar am fi meritat si noi o explicatie data din timp.zic io ca nu s-a depasit vreo limita,noi nu am facut decat sa solicitam respectarea regulilor impuse de la bun inceput.

2 la mana am fi putut face si noi ca restul si o parte chiar facem asta, dar asta e un concurs lansat de cosu si noi ne-am inscris la el...ca si cum as participa la loto(ca tot e la moda) si in dumica cand se extrag numerele vine prezentatorul si zice sa ne facem jocul nostru ca el are treaba.acuma io nu vreau sa par rautacios,dar mie asa mi se pare normal...el s-a anuntat sa il organizeze,nu noi am cerut asta si vezi doamne ne-a facut un favor.

scuze daca am fost prea acid si bafta la facultate

Link to comment
Share on other sites

pe de o parte e de inteles ca mai are treaba si cu facultatea.si io sunt student si stiu cum e,dar pe de cealalta parte....asta nu e o scuza admisibila...cand si-a luat angajamentul sa fie administrator si mai ales sa organizeze un concurs si-a asumat o responsabilitate...prin urmare nu e problema noastra ca si-a luat un angajament pe care nu il poate respecta...io ii urez succes cu facultatea,dar am fi meritat si noi o explicatie data din timp.zic io ca nu s-a depasit vreo limita,noi nu am facut decat sa solicitam respectarea regulilor impuse de la bun inceput.

2 la mana am fi putut face si noi ca restul si o parte chiar facem asta, dar asta e un concurs lansat de cosu si noi ne-am inscris la el...ca si cum as participa la loto(ca tot e la moda) si in dumica cand se extrag numerele vine prezentatorul si zice sa ne facem jocul nostru ca el are treaba.acuma io nu vreau sa par rautacios,dar mie asa mi se pare normal...el s-a anuntat sa il organizeze,nu noi am cerut asta si vezi doamne ne-a facut un favor.

scuze daca am fost prea acid si bafta la facultate

Te oferi voluntar sa organizezi tu mai departe ?

Angajamente ? Deadlineuri ? Reguli ? Te rog nu continua pe tonul asta. Nu exista nici o asemanare cu loto, cata vreme aici nu platesti absolut nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.