www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Job-uri Aveti ?


Demos
 Share

Recommended Posts

Guest abracadaver

Tehnic HI-Q

 

Parti bune - bautura moca,iar instrumentistii vin de pe la Truda,Seven,Antidot asa ca e distractie si atmosfera rock :)

 

Parti rele - aud aceleasi piese over and over....damn!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

debarasator in suburbia si student la psihologie zi si basist si tobosar

parti bune : bei si fumezi pe gratis ai intrare pe gratis in multe locuri,

parti naspa: orar de "caca intenso" (16:00-05:00) o zi da una nu,bani nu foarte multi siii....trebuie sa car navete de bere uneori..... :|

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

io sunt scolar

parti rele 8 ore pe zii + atatea teme si proiecte si teme si proiecte si teme si proiecte, si mancarea e ingrozitoare mor amentintat k ma expulseaza de nu manc,,,

parti bune ... nu prea vad .. inafara de colege :)

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

iau cele mai bune note din clasa la tecnologie fizica chimie matematica engleza si iau note bune la desen insa la celelalte ...fock them ... la educatie fizika nici nu stiu dak trec sau nu :)...

insa colegele is bune :)

Edited by szekely
Link to comment
Share on other sites

momentan sunt angajat la departamentul de SR (in RO: Relatii cu Studentele de la STIT, in cadrul Facultatii de Limbi si Literaturii Straine, Unibuc) (parti bune :))

 

ca hobby-uri am: mint-rubbing, manganese-petting, degeaba-bleiben und so wieter...

 

nu am avut niciun job pan'acu si sper sa nu am anul asta... la anu' sper sa gasesc ceva de tradus... altfel am bulit-o... ca altceva nu stiu sa fac :)

 

viitor traducator de articole din lumea buna preluate de ziare romanesti, sau traducator de filme care se dau la pro tv, antena n, tvr national, local, intercontinental... bla bla bla :)

 

(care vrea sa va traduc blogu' sa urle :D )

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

Guest Brainwasher Vlad

viitor student in bucuresti ( ASE ). urasc Bucuresti-ul si bucurestenii from all my guts ...impreuna cu gandirea lor de " vin cei din provincie preste noi " .... no offence.... :)

Link to comment
Share on other sites

viitor student in bucuresti ( ASE ). urasc Bucuresti-ul si bucurestenii from all my guts ...impreuna cu gandirea lor de " vin cei din provincie preste noi " .... no offence.... :)

 

O precizare pentru toatã lumea: student/elev nu e un job!

 

@brainwashed: Vezi cã poți foarte bine sã studiezi științe economice și la Constanța, așa cã nu e neapãratã nevoie sã vii într-un oraș pe care îl urãști. "No offence"-ul tãu este la fel de binevenit ca o scuzã adresatã victimelor de cãtre un criminal în serie.

Link to comment
Share on other sites

O precizare pentru toatã lumea: student/elev nu e un job!

 

@brainwashed: Vezi cã poți foarte bine sã studiezi științe economice și la Constanța, așa cã nu e neapãratã nevoie sã vii într-un oraș pe care îl urãști. "No offence"-ul tãu este la fel de binevenit ca o scuzã adresatã victimelor de cãtre un criminal în serie.

+1!

oricum,in 2 saptamani,cand o sa descopere cateva carciumi mai roakeristice cred ca n-o sa-l mai urasca asa de tare :) ....ca oferta in mangalia...

scuze de off-topic...

:)

Link to comment
Share on other sites

viitor student in bucuresti ( ASE ). urasc Bucuresti-ul si bucurestenii from all my guts ...impreuna cu gandirea lor de " vin cei din provincie preste noi " .... no offence.... :)

 

De ce nu ramii tu in Mangalia in cazul asta? Ar fi mai bine pt toata lumea. Noi am scapa de provinciali, tu de noi.

Link to comment
Share on other sites

Parlamentar!!! nu aruncati cu pietre...functionar public parlamentar

 

parti bune - parcare mare

 

parti naspa - ...vizuina lupului

 

 

LE. ps. @ colegu' Mangalez - de ce mai bati tu drumu' pan' aici daca tot e cu stress? n-au ASSE si la Constanta? Acolo mai auzi o mare, un val, mai arunci o scoica..

aici doar claxoane si bucuresteni, niste pescarusi pe Dambovitza si: "sticle goalee cumpaaar", nu? :)

Edited by Radu i
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.