www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

In Flames(arenele Romane, Martie)


Fictum
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ar fi frumos sã aflãm ºi noi în curând cât costã, de unde putem cumpãra bilete, ca mai e o lunã jumãtate pânã la concert. Apoi nu mai vine nimeni ºi promoterii se plâng ca au vândut doar 1/3 din locuri, oare de ce? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biletele, la pretul de 79 RON[/color], pot fi achizitionate incepand cu data de 19 februarie prin intermediul site-urilor www.ticketpoint.ro si www.bilete.ro, precum si in reteaua magazinelor Diverta din Bucuresti si din intreaga tara.

 

Sursa:

http://www.metalfan.ro/articol.php?sectiun...amp;id_doc=4010

 

;):D;):D:) :) :):D

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Biletele, la pretul de 79 RON, pot fi achizitionate incepand cu data de 19 februarie prin intermediul site-urilor www.ticketpoint.ro si www.bilete.ro, precum si in reteaua magazinelor Diverta din Bucuresti si din intreaga tara.

 

Sursa:

http://www.metalfan.ro/articol.php?sectiun...amp;id_doc=4010

 

;):D;):D:):):):D

 

De o ora e 20, si inca nici urma de bilete...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poze preluate ale mele nu sunt atat de clare:

post-9005-1238495464_thumb.jpgpost-9005-1238495490_thumb.jpgPull_off.wmvpost-9005-1238495531_thumb.jpg

 

P.S.Asa e cand nu cunosti piesele...putea sa cante numai tobarul ca piesa imi suna in cap in varianta originala :)

Gusturile nu se discuta si sincer nici nu ma intereseaza care si dupa ce piesa a plecat,eu m-am simtit in al 9-lea cer.

post-9005-1238495510_thumb.jpg

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.