www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn

Daca ma primiti vin si eu... I guess :)

Klar! Cum sa nu te primim?

 

Pregatiti-va cu idei!

 

:) RGC LIVE JAM SESSION :)

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Si eu vin daca se tine Vineri :)

Na ... pai daca sunt mai multi care vor vineri.. hai vineri.

 

Deci sa stabilim. Vineri - ora 20.00 - Intalnirea RGC Timisoara - club CARGO

 

OK? Anybody?

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Deci vad ca va convenea mai bine vineri... pai ce n-ati zis asa de la inceput fratilor?

 

Oricum .. intalnirile RGC cu cantat cred ca lunea, miercurea sau joia se vor tine, astea fiind serile mai linistite din Cargo (din cate stiu eu). Acuma ramane sa vorbim si cu patronu.

 

Na pun.. deci in majoritate de voturi s-a cam hotarat... vineri ora 20.

 

Cya ALL then! :)

Link to comment
Share on other sites

Hai pe vineri sa fiu si eu si Razvan

si plus de aia ca e chiar asa rapid dupa meci pt unii. Eu am ceva fffffff important de facut si nu pot venii Joi la ora aia

 

Mai daca de mine e vorba ... sa stiti ca am fost dat afar din apartament si nu cred ca gasesc ceva pana vineri... deci nu cred ca pot ajunge sorry

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Sambata 11 Martie in Jazz: Kumm, Horea si Cristina, Oranj. Intrarea am inteles ca este 100 de mii (e organizat de facultatea de arhitectura).

OFFTOPIC! :)

 

Anyway... s-ar putea sa vin, ca-s curios cum cantati. Vorbim vineri la meeting.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Va rog sa ne ziceti si noua astora care nu am putut participa concluziile intalnirii, va multumesc frumos.

 

In primul rand... hai sa ne cunoastem... cine eshti?

 

In al doilea rand.. concluzii:

 

Varianta 1: trebuie sa vorbesc cu patronul din Cargo sa vedem daca este de acord sa cantam acolo cu baterie, bass, eventual sa ne organizeze o scena. (Intalniri tot la 2 sapt sau o luna.) Bateria si bass-ul vin cu noul nostru coleg de forum Silviu Chirtoaca care are niste prieteni ce ar fi dispusi sa cante cu noi. Daca patronul e OK cu ideea asta ii dam drumu. Cei care vor sa cante in Jam trebuie sa vorbeasca cu Silviu si sa mearga la una/ doua repetitii cu baietii inainte de Jam.

 

Varianta 2: daca patronul nu e OK cu varianta 1, vine fiecare cu CD-ul cu Backingu si se va canta asa mai in surdina astfel incat sa nu deranjam baru.

 

Varianta 3: In cazul in care nu e OK varianta 1, se mai poate alege alt bar (Korona sau cum s-o fi chemand, sau Jazz, sau... mai stiti voi alte baruri de roace dispuse sa ne gazduiasca in varianta 1)

 

So... cine are chef de Jam, sa dea un reply. Pana una alta.. .eu astept sa ma sune patronu.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Dragutz baru asta , Hideout.

Dar despre muzica ce o baga va pot spune doar ca NU o sa mai merg in el. :)

 

Corect. M-au spart cu Ace of Base aseara. Si mai spre final.. am cerut si eu .. macar o balada de la Metallica, sa aud si eu ceva care sa aduca a rock... oare aveau? NU!

 

Super bar ... :)

 

Gata cu offtopicele pentru baruletzu asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

So... cine are chef de Jam, sa dea un reply. Pana una alta.. .eu astept sa ma sune patronu.

 

Repet, RGC Timisoara, cine se simte in stare sa cante cu o toba si bass in spate? Reply-uri! Ca sa stim pe cati oameni ne bazam. Eu personal nu m-as prea incumeta.. eventual un Nirvana - "Lake of Fire" varianta unplugged ... poate.

 

Hai si altii cu propuneri. Cine ce ar avea chef sa cante? Basistu si tobaru sunt destul de buni deci ced ca nu se pune problema ca nu pot sa cante piesa X.

 

Hai mai cu viatza!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.