www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

salut fratilor, eu doar acuma vad vrajala asta, nota 10 k se ocupa cineva shi de asta... deci ramane pe 12 feb 16.30 in cargo? k as veni shi yo dk nu-i problema...

 

sigur ca nui problema , cu cat mai multzi cu atat mai bine,

 

----------

Guitarista poate ne onorezi si tu cu prezentza la intrunirea RGC timisoara de duminica 16:30 club Cargo... daca tot esti din timisoara.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase poze Masrius, si ai fost si prompt,

astept si pozele de la Paul , in special cea fara blitz, cred ca a iesit belea..

Mai, de data asta ne-am stans mai multi; cedracu, tu cedracu ai facut de n-ai mai venit.... :) ; , si trebe sa recunosc ca pe langa de filme cu batai (vlad, shhhh) , am discutat si de lucturi serioase...

 

ghitarista, daca tot n-ai venit ... sper ca ai luat nota mare la examen... , apropo eu am luat 10 la roman... da pacat ca am fost cu masina si nu mi-am putut lua o bere .. sa ma imbat si eu klumea o data ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cedracu

:) cedracu sa fac .. iar am intinerit cu un an .. am fost pe la Lugoj si m-am impotmolit pe-acolo.

Cinstea o fac data viitoare ! :)

 

Vad ca v-ati adunat cativa :)

Sper cel putin ca ati ciocnit o cana de 'ceai' cu scortisoara si pentru mine !!

Link to comment
Share on other sites

Nu-i nimic. Pana la urma ne-am intalnit doar eu cu Marius... si my girl... cel mai aiurea e faza cu nenea bateristul... me sorry

 

Da am stat si noi la bere si suc si chiar ne intrebam cum de sa nu apara bateristul cand era totul planificat. Doar daca a murit pisica sau ceva. Dar chiar e naspa bogdane faza. Sper sa gasitzi alt baterist, si nui nimic ca nu s-a tinut concertu ... stai linistit.

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

a inceput incalzirea cu niste game apoi a trecut la arpegii si m-a lasat la kilometri distantza

 

Na Paul .. ai vazut? Daca stateai in banca ta ... filozof ramaneai. :)

 

Si cu aceasta ocazie, cred ca s-a elucidat misterul si pentru cei mai sceptici de pe forum ce nu credeau in chitarista din Timisoara.

 

Valentina, eu iti doresc mult succes in continuare. Multa bafta la duelul 24! :)

Sa speram ca la urmatorul meeting RGC Timisoara o sa ne onorezi cu prezenta.

 

 

BTW - cand si unde organizam urmatoarea intalnire?

Link to comment
Share on other sites

Mai, Timisorenilor, nu mai posteaza nimeni..... cand ne mai intalnim la un "ceai" .... ca pe ala de Duminica l-am digerat deja...

 

Mai Claxonn ... am auzit eu ca Guitarista vine la urmatorul meeting.... cu chitara... deci iti dai seama cum vom pleca toti acasa cu coada intre picioare. :) ; apropo distractie la munte... !!!

Link to comment
Share on other sites

Mai stam si noi pana se mai incalzeste la sala lui Bogdan :) asta in cazul in care nu s-au skimbat treburile din cauza plecarii bateristului...

Legat de lady guitarista... daca tot in Cargo... mai greu cu kitara...

Iar faza cu coada intre picioare... de ce? ca e fata? Soarta. Canta si tu din tinerete, ia si ore... Daca ar fi invatat toate minunile alea in 2 luni da, dar asa... de ce sa ne rusinam? :)

Edited by TB_TM
Link to comment
Share on other sites

Pote faceti una si cand vin eu acasa, probabil in August.

Vreau sa particip si eu!

Eu sunt din Resita si nevasta mea din Timisoara (Lipovei, Ion Ionescu)

Keep in touch.......

 

Vedeti cum sunt, nici nu am intrebat daca ma bagati si pe mine la voi in trupa.... :)

 

A, salutari prietenilor mei de la Implant Pentru Refuz si lui Emil Biebel! Transmiteti-le daca-i vedeti, ok?

Ochelari rocks!!!

Edited by Killahead
Link to comment
Share on other sites

Baieti nu o sa va vina sa credeti cu cine am tras un jamm sasion

 

post-1123-1140033707_thumb.jpg

 

a-ti ghicit GUITARISTA

a inceput incalzirea cu niste game apoi a trecut la arpegii si m-a lasat la kilometri distantza

:);):):):(B);):o;):o:o:D;)

 

 

Salut Paul, n-as vrea sa ma bag la avioane cu remorca, dar poza (cu chitarista noastra...)nu a fost facuta la Loris acasa? eu asa tin minte k el are asa antifonata camera+ ca Ibanezul e al lui...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.