www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Anunt Sters


hihi
 Share

Recommended Posts

Am si eu o intrebare... de ce s-a sters anuntul in care trupa black magic cauta basist ? erau vro 2 replyuri in care "motivam" oamenii sa se bage.

Astept un raspuns :)

Rectific: in acel topic se cauta si vocal si apoi basist. Mentionasem ca vocalul il gasisem, so cautam basist. Titlul topicului era "Cautam vocal" iar noi... cautam de fapt basist. acela sa fie motivul ?

Edited by hihi
Link to comment
Share on other sites

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=2369

Nu l-ai gasit pt ca se afiseaza doar mesajele din ultimele 30 de zile. O sa modific ca by default sa se afiseze toate ...

Relaxeaza-te ca nu ti-a sters nimeni nimic.

 

PS: Vezi ca exista si search. Daca nu merge nici cu ala atunci arunca cu rosii ...

Link to comment
Share on other sites

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=2369

Nu l-ai gasit pt ca se afiseaza doar mesajele din ultimele 30 de zile. O sa modific ca by default sa se afiseze toate ...

Relaxeaza-te ca nu ti-a sters nimeni nimic.

 

PS: Vezi ca exista si search. Daca nu merge nici cu ala atunci arunca cu rosii ...

Stai! N-am aruncat cu rosii, am fost cat de friendly am putut !!! Doar am intrebat... ca nu mai stiam exact cum a fost cu anunturile. Din moment ce stiu ca am postat undeva si acum nu mai e acolo am crezut ca e sters. Nu m-am gandit sa dau search.. Pe viitor voi face :).

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...
42 minutes ago, Alex's SecretDoor said:

Salut!

Stiti cum se sterge un topic? am pus un anunt pe care as vrea sa il rescriu. Multumesc

Salut. Dai click pe Report post si explici acolo ce si cum :)

Un moderator al forumului se va ocupa de cazul tau. Fie editare de informatii din postare fie stergere .

image.png.e9ba1abd1875379a9aa39971abe2e533.png

Edited by raducu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.