www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

No Comment ...


guitarhead
 Share

Recommended Posts

Am vazut mai demult clipul asta, o balarie totala de wanna-be oameni care chiar cred ca pot schimba ceva intr-o lume de ***** cu o campanie emo. De ce fac oamenii accidente? De prosti...si prostia e incurabila so totul e cam pointless in primul rand. Nimeni nu o sa conduca mai prudent ca a vazut asa un clip, oamenii ignora. Apreciez ca omul care face chestii de genul chiar crede si vrea o lume mai buna dar ideea de baza e ca nu ii iese si trebuie sa trag concluzia ca e cam prost...not that I'd blame that atata timp cat nu e insistent. Sunt beat, adio.

Link to comment
Share on other sites

Foarte adevarat...dar din pacate, asa cum s-a mai spus, atata timp cat o sa existe prosti, cam degeaba se feresc oamenii care au minte... :)

Link to comment
Share on other sites

E de ajuns o clipã de neatenție...

În afarã de asta, românu' nu mai poate fi educat (nici mãcar prin campanii șocante) în spiritul conduitei preventive și al șofatului civilizat. E un cerc vicios din care n-o sã ieșim în veci.

Și când mã gândesc cã o sã ies pe douã roți când dã cãldura, mã trec fiori reci pe șira spinãrii.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Tragic ... dar adevarat. Chiar am vazut intr-o zi un animal cu muzica la maxim ce mergea tare si pe contrasens si cum apuca ... ratati frate :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.