www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tenisi Albi Si Trupa Veche Sau Trupa Veche Si Tenisi Albi


canstantzin
 Share

Recommended Posts

La prima piesa imi plac micile influente wave. Nu-mi place vocea lipsita de forta care canta printre dinti si solo-ul de chitara din final (pus de umplutura). Pronuntia n-o comentez, ca doar imi place Gogol Bordello. Sunt curios cum ar suna piesa asta daca ar fi cantata in limba romana.

 

Piesa nr.2 are un ritm funny. In rest "ya,ya,ya" e ok ca refren. Suna a trupa de liceeni.

 

Piesa nr.3 nu imi place din simplul motiv ca suna a Vama Veche, sau, mai bine zis, seamana cu o trupa care incearca sa sune a VV.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

piesele sunt oke , vocea tipului nu e cine stie ce dar nici nu ma deranjeaza..la pronuntie mai trebuie sa lucrati putin ce-i drept...versurile sunt gandite bine..intradevar piesele nu-s de eurovision dar nici proaste nu's...daca va aduceti aminte de eurovision 2007...cu trupa aia...ma rog..amestecul ala de asa zisi "artisti"..todomondo cu piesa aia luibi,liubi,i love you...nush frate..aia nu aveau ce cauta acolo...voi sunteti stas p langa adunatura aia...o chestie dubicora;))...cand am ascultat piesele voastre am avut senzatia ca ascult de fapt piesele de l firma...pnm...mie imi place stilu vostru...adica e oarecum comercial...NOT :) ...sunteti o trupa pentru pustani d'al de mine...si pentru mama :) ...daca veniti pe 13 februarie in club fabrica l underfest...o sa dati peste trupe ca voi...cu public minor frate...sincer..sa nu va asteptati la ceva spectaculos la primele voastre aparitii...trebuie sa castigati increderea " publicului"..si o sa cam dureze:))..but..nu renuntati...uite daca va incalzeste cu ceva....mie mi-ati atras atentia..aveti deja un minifan:)))...anyway...multa bafta ... ca o sa aveti nevoie;))..and...ne vedem l concert!?!:D))):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.