www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu chitarele noastre


Cosu
 Share

Recommended Posts

Postati aici poze cu chitarele voastre. De preferinta poze facute de voi cu obiectul real . NU postati poze luate de pe siteuri spunand asta e a mea numai ca e rosie are 7 corzi si humbuckere in loc de singlecoilui :)

O sa scotocesc poze cu chitarele mele si deseara o sa postez si eu :)

 

Hai copii laudati-va :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uite o poza si cu chitara mea electrica

squier stratocaster affinity. poza e facuta acum 3 luni la cateva zile de la achizitionare. a disparut stickerul albastru cu squier de pe ea dar tot la fel de frumoasa este :) in curand poze cu restul chitarilor :)

PS : 10x cearny pt poza(eu o pierdusem)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Lightbringer

Proof, am si eu un....(*surle si trambite*)...Orfeus :D '71. Aia e donatie ;) dar deh,e prima chitara pe care am pus mana in viata mea,asa ca o pastrez.Si oricum are gatul destul de subtire si e comoda.Acum am facut un mare "upgrade" si am o Hora Laura :P. Ei,ce sa-i faci...sunt inca la inceput si nici bani n-am acu'.Curand si pozele :D...nu ca ar fi mare lucru de vazut.

 

Regards.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lightbringer
Originally posted by Proof

haha super, si eu cred ca o sa o pastrez, eventual peste cativa ani as vrea sa o lacuiesc sa o fac sa arate fain (ca de sunat tot nu o sa suna misto :)) io nu stiu in ce an e facuta, cum a s putea sa aflu chestia asta?

Deh,la a mea inca exista o eticheta inauntrul chitarei si scrie undeva anul :)...altfel,incearca sa o datezi cu carbon :)...la cat sunt de vechi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.