www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Help!


robi_outlaw
 Share

Recommended Posts

Guest withefish

Am comandat de trei ori de la Thomann si nu am avut nici o problema.E simplu de comandat:adaugi produsul in cos si urmezi pasii respectiviiti dai datele personale,adresa,si selectezi modul in care vrei sa platesti,apoi trimiti comanda.Ei iti trimit un e-mail de comfirmare si in cazul meu(am ales sa platesc la banca,in avans)un numar de cont unde sa livrezi banii.Dupa doua trei zile mi-au trimis alt e-mail ca mi-a fost trimisa comanda.Cel mai mult am asteptat 10 zile pana am primit ce am comandat.Cand faci comanda,o sa-ti afiseze si costul transportului chiar innainte de ultimul pas,trimiterea comenzii.Daca te hotarasti sa comanzi:succes si sper sa nu ai nici o problema.

Link to comment
Share on other sites

Am comandat de trei ori de la Thomann si nu am avut nici o problema.E simplu de comandat:adaugi produsul in cos si urmezi pasii respectiviiti dai datele personale,adresa,si selectezi modul in care vrei sa platesti,apoi trimiti comanda.Ei iti trimit un e-mail de comfirmare si in cazul meu(am ales sa platesc la banca,in avans)un numar de cont unde sa livrezi banii.Dupa doua trei zile mi-au trimis alt e-mail ca mi-a fost trimisa comanda.Cel mai mult am asteptat 10 zile pana am primit ce am comandat.Cand faci comanda,o sa-ti afiseze si costul transportului chiar innainte de ultimul pas,trimiterea comenzii.Daca te hotarasti sa comanzi:succes si sper sa nu ai nici o problema.

 

Si cat costa transportul? ex pt chitara 100 euro

Link to comment
Share on other sites

transportul e 30 de euro.. daca ai cont in banca mai trebuie inca 30 ca sa iti ieie :|.. dar nu is seriosi astia cu thomannu, azi a ajuns un pachet comandat ac 2 sapt, um amplificator pentru un prieten, corzi, pene si un suport de chitara, toate erau vreo 150 de euro dar cand a ajuns pachetu era doar amplificatorul.. si pe factura erau trecute toate :| deci platesti 4 primesti 1 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest szekely

de ce nu cumparati de pe musicstore ? io intotdeauna cumpar de acolo si nu mio ajuns niciodata nimic stricat tot perfect.

si in mod normal ajung in 3-5 zile la mine in spania ,, prima data cand am comandat or facut greva camionerii 2 saptamani si o durat 3 sa imi ajunga acasa pachetul , da o ajuns in perfecta stare , si a 2 oara or ajuns in 2 zile de la comanda

+ costa 30 de euro si dak cumperi mai mult de 300 e gratis transportul.

+ umple cutia cu pungi cu aer si dinastea sa nu patesca nimic nimic.

+ iti trimit tare des acasa cataloage groase cu produsele lor !!

+ de pe internet iti trimit ei un mail cu site de la UPS sau firma care trimite si poti monitoriza atent unde este exact camionul in momentul de fata.

Link to comment
Share on other sites

Spania >> Romania Unde-ai vazut tu site european sa-ti trimita in Romania moca sau macar la acelasi tarif cu cel al tarilor dezvoltate ?

 

A comandat si un prieten de pe Musicstore, si asa e. Daca comanzi peste o suma(nu mai stiu exact suma), transportul e pe gratis. Si i-au ajuns mereu cu bine produsele.

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

peste 300 de euro tre sa comanzi ca sa iti iasa gratis transportul

 

care pe mine ma costa 30 de euro

 

 

insa dak cumperi piane , zeci de boxe gigantice , si chestii imense si grele se procedeaza altfel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.